SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

less hate=more health/podsumowanie str. 253

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 353101

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21607 Napisanych postów 30837 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 871025
Jak się nudzisz to skrobnij co np dzisiaj wszamałeś, bo podejrzewam że w takim wypadku w chvy fatu musi iść

Zmieniony przez - prz1993 w dniu 2012-12-04 18:50:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
no fakt faktem, że jak się mocno nudzę to podjadam orzechy czy migdały, w skrócie było tak:

6 jaj, garść naci pietruszki, 0,5l wody (przed pracą)
w pracy: 100g ryżu + 300g łopatki + 100g włoskich + 200g migdałów (podjadanie właśnie ), trochę oliwy z oliwek, 300g brokuła
przed treningowy: 100g kaszy jęczmiennej + 250g łopatki
potreningowy: ziemniaki (nie wiem ile g) + 600g karczku + trochę oleju lnianego
teraz: shake białkowy + wiórki kokosowe, a później 1,5miski zielonych warzyw
przed snem : jeszcze nie wiem, ryba się skończyła, niewykluczone, że kilka jaj no i tyle. Wody 4,5l (licząc z tą na treningu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21607 Napisanych postów 30837 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 871025
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
jak będzie źle, to ograniczę tłuszczu trochę :)

Zmieniony przez - Antos098 w dniu 2012-12-04 19:54:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
lodzianin1
bedąc na cyklu,same korzyści z zero po siowym.


Zaraz... Czekaj Pan, bom sie zmieszal

Czyli jak? Bedac na bombce lepiej nie krecic (bo tak rozumiem post lodzianina1)? Bo Antek chyba popiera ta wypowiedz ("j/w"), ale potem pisze o korzysciach z aero...

Antos098
j/w, nie ma co się bać aero na masie. Bez aero jak ktoś ma tendencję do robienia się od razu wielkim (woda+tłuszcz+mięśnie) to stan zdrowia się pogarsza z miejsca, poczynając od 0 kondycji na częstych przeziębieniach kończąc


To w koncu jak?

PS. Dla mnie to i tak poki co abstrakcja na moim etapie zmagan z samym soba, ale wiedzy nigdy za wiele, mimo ze soku nie planuje. Pzdr.


EDIT No chyba ze lodzianin chcial npisac "same korzysci z aero po silowym". Jak tak to wszystko jasne i koniec tematu.

Zmieniony przez - Kapitan Wodka w dniu 2012-12-05 04:05:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Tak chcial napewno napisac, wkrecila mu sie literowka napewno. Aero zawsze na plus, prozdrowotnie nawet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Uda

Wypychanie na suwnicy stopy pośrodku platformy
Wykroki chodzone ze sztangielkami
Syzyfki
Martwy na sztywnych
Uginanie podudzi leżąc
Przywodzenie nóg siedząc

aero
____________
Krótki intensywny trening. Na suwnicy pełne ruchy, tak by łydka spotkała się z dwójką i dalej z pośladkiem, miazga. W takich pełnych ruchach, trochę się odrywa góra pośladkowych od siedziska, ale bezwzględnie czuć każdą część nogi. Ja w ostatniej serii miałem lekko ponad 300kg i śmiem stwierdzić, że ciężary w okolicach 400kg to już muszą być na prawdę duże uda i do takich będę dążył. Z ostatniej serii zrobiłem dropa...miazga. Wykroki chodzone, kończyłem na 24kg - bardzo ciężko i regres na 15-tkach, syzyfki z własnym ciężarem ciała...po tym to już ciężko było nazwać chodzeniem. Potem dwójki i przywodziciele też do łez, nie chce mi się nawet pisać. Chcę porządnie zjeść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
klata, trice

krzyżowanie lin na bramie high-low
Przenoszenie sztangielki
Rozpiętki leżąc na ławie poziomej
Butterfly

Francuz leżąc za głowę
Prostowanie ramienia jednorącz z rączką wyc. górnego
Prostowanie ramion z liną wyc. górnego

Aero 15min
____________
Krótki trening, izolacyjny, bardzo intensywny. Krzyżowanie lin fajnie rozgrzało piersiowe, przenoszenie już z mocnym bólem, rozpiętki to rozpacz a butterfly już całkowicie sparaliżowały klatkę, generalnie miazga. Kolejnym rewelacyjnym ćwiczeniem dla trica okazało się prostowanie jednorącz z rączką. Oburącz z drążkiem nie ma już wyciągu i muszę podwieszać 20kg talerz, to postanowiłem, że zacznę to robić jednorącz - aż tak szybko nie dojdę do wszystkich sztabek, poza tym tricepsy dużo mocniej zapracują. To tyle.

Wstawiam film nakręcony przed treningiem pod ocenę:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sporyś

good
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Magia działa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Barki na mase do sprawdzenia

Następny temat

Kulturystyka wg. Mikołaja vol. 2 / negliż str. 47

WHEY premium