SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

less hate=more health/podsumowanie str. 253

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 351681

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
no na pewno nie w zimie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Grzbiet, tyl i bok barków, trice

Ściąganie drążka wyc. górnego szeroko nachwyt do klatki
Wiosło półsztangą
Martwy ciąg bez odkładania
Wiosło podchwytem
Przyciąganie rączek maszyny stojąc
Szrugsy z głową skiniętą ku klatce piersiowej

Head-pull
Unoszenie bokiem stojąc

Prostowanie ramion z drążkiem wyc. górnego
Pompki trójkątne we wsparciu o ławkę
__________________________________________
Wyciąg górny jak zawsze rozdmuchał najszersze na boki i już chodziłem bokiem powtórzenia w rozgrzewce między 15-20, zaś robocze po 10 ruchów na słusznych obciążeniach. Wiosło półsztangą na 10 ruchów w każdej serii z max dopięciem łopatki, ciężary też nie były małe. Martwy bez odkładania - j**any w dupe palec k***a jego mać!! na 170kg przy 8 ruchu mi się wyślizgnęła, nie miałem magnezji ani pasków to i tak dobrze, że w ogóle to utrzymałem w garści, no to pojechałem regres na 130kg 14 ruchów max dopięcie łopatką, że wyłem z bólu, potem setka a po niej to już w ogóle ciężko się chodziło. Wiosło podchwytem robiłem już w pasie, prostowniki niedomagały na głupich 70kg. Przyciąganie rączek to było kopanie leżącego już, ciężary średnie i małe, nie myślałem już nawet o dużych. Ruchy 8-12 w serii. Szrugsy z głową skiniętą ku klatce piersiowej o wiele lepiej wchodzą w górne części grzbietu, bardziej można zapracować łopatką i cholernie czuć te czworoboczne.

Head-pull - jak ktoś nie zna, podobnie do face pulla tyle, że drążek wyc. górnego jest przyciągany do kości ciemieniowej głowy - masakruje barki. Unoszenie bokiem to wiadomo, pompa i ból.

Tricepsy na wykończeniu, chyba je przesunę do treningu barków, bo po grzbiecie jest to awykonalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
te szrugsy z głową pochyloną nie wiem czy to anatomiczne ale robi sie dużo lepiej niż normalnie, sam to zauważyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
mi moja anatomia podpowiada "tak rób, bo curva poprawiasz grubość grzbietu"
Wyłącza się z pracy prostownik karku + głowa to 1/8 ciała - więcej ciężaru ląduje na grzbiecie, lepiej też go czuć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Co to przyciąganie rączek maszyny stojąc? Bo ja pewnie u siebie nie mam takiej maszyny :P

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Zapewne masz.
Maszyna do wyciskania na klatkę siedząc. Stajesz przed nią, łapiesz za uchwyty - prostowniki spięte, klatka wypchnięta i ciągniesz mocno łopatkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
No to widzisz. O tej maszynie piszę. Nie mam
Kurde, chyba trzeba zmienić tą siłownie jednak.
Może na przyszłość jakbyś mi pomagał to u mnie jest jedna ławka do wyciskania, baterflaj, smith, brama z wyciągami i pseudo klatka do przysiadów Kuniec :P

Oczywiście jakieś tam hantle i 3 ławeczki z regulowanym kątem.

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2012-10-30 11:21:55

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kvrwa powiadomki spyerdolily
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Nogi

Wypychanie na suwnicy stopy nisko to-out
Przysiady bułgarskie
Wypychanie na suwnicy stopy nisko wąsko
Uginanie podudzi leżąc
Akcentowane wyprosty na ławie rzymskiej
Przywodzenie nóg siedząc
Wspięcia na palce

aero 10min
____________-
Ledwo chodzę Nie wiem czy mam ochotę cokolwiek pisać o treningu, ciężki dobry trening.

Z michy na dziś wpadnie: 1,5kg łopatki, tłusta makrela, warzywa, owoce, 1,5 torebki ryżu, olej lniany, oliwa z oliwek, olej rzepakowy na zimno, z 200g migdałów. Tak bardzo ogółem pisząc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Zastanawiam się czy by od poniedziałku nie ruszyć planu z grupą każdą 2x w tyg, mniejsza objętość na pojedyńczych sesjach treningowych, ale ogółem większa w skali tygodnia. Będą do tego słuszne warunki regeneracyjne, to też rozkminiam czy nie zrobić sobie przez 4-5tyg priorytetu na wszystko (2x wtyg grupa) a później znów do grupy raz w tyg zejść i sobie na spokojnie czerpać z długu kompensacyjnego. Chyba tak zrobię, tylko muszę to sensownie rozpisać - jakieś pomysły ktoś ma? podpowiedzi?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Barki na mase do sprawdzenia

Następny temat

Kulturystyka wg. Mikołaja vol. 2 / negliż str. 47

WHEY premium