SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

less hate=more health/podsumowanie str. 253

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 352933

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
dokładnie, jeśli chodzi o odczucia to tak jakbyś wynosił cały ciężar klatką w górę, nie wolno puścić klatki bo wtedy mocno poczujesz rotatory. Pośladki spięte, by wspomóc stabilizację. Ćwiczenie super od razu nadaje tej szerokości, czego nie zauważam przy klasycznym unoszeniu bokiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Nogi

Wykroki chodzone z hantlami
Suwnica stopy nisko szeroko na zewnątrz
Przysiady ze sztangą na barkach
Uginanie podudzi leżąc
Przywodzenie nóg siedząc
____________
Dość krótki trening, nie zrobiłem martwego na sztywnych ani łydek bo ludzi od zayebania...i każdy klata ale w różnych połączeniach: klata i bice, klata i bary, klata i lydki, klata i czworoglowe LOL. generalnie ok, ciężary nie jakieś przesadnie duże.

Zrobiłem shota większą igłą - lepiej było i jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2344 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17221
U mnie to samo. Klata, bice i tak do usrania, po 20 serii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fajnie bedzie Ci sie tanczylo dzis po takim trenie chyba ze nigdzie nie idziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Hahahah chciałbym antka tańczącego zobaczyć

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
arnold proponuję zmienić obiekty seksualne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Antos098

Dość krótki trening, nie zrobiłem martwego na sztywnych ani łydek bo ludzi od zayebania...i każdy klata ale w różnych połączeniach: klata i bice, klata i bary, klata i lydki, klata i czworoglowe LOL.



U mnie to samo. Nigdzie nie widziałem tyle ludzi u siebie na siłce.

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
DNT
Aero 45min
zjem 2 posiłki i znów bd aero tym razem 30min.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
To co teraz jest, ciężko nazwać posiłkami ale wytrzymam.
Dziś DNT
Aero 45min
Zjem 2 posiłki i znów aero 45min. A jutro grzbiet z asymilacją tylnych aktonów naramiennych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zeszla juz choc czesc tej retencji?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Barki na mase do sprawdzenia

Następny temat

Kulturystyka wg. Mikołaja vol. 2 / negliż str. 47

WHEY premium