SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

less hate=more health/podsumowanie str. 253

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 353100

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Antos098
trzymaj hantle poniżej klatki piersiowej a nie na wysokości górnych zewnętrznych rejonów. Jeśli ramiona będą niżej to będziesz mógł zejść niżej z hantlami w pełni rozciągnąć klatkę na całej szerokości oraz spiąć na całej szerokości - głębiej zapracujesz łopatkami i poprawisz czucie mięśniowe - spróbuj i daj znać :)


Spróbowałem i powiem ci że pierwszy raz w życiu poczułem porządnie klatkę przy rozpiętkach.

Wprowadziłem jeszcze parę modyfikacji-pinky up + mocna wędrówka hantli w górę podczas negatywu.MM genialne.



Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2012-09-03 14:37:26

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
ronnie - cieszę się, że pomogło. Rośnij zdrów:)

___________-
03.09.2012

Klatka

Rozgrzewka ogólna

1. Wyciskanie na skosie 45st hantlami
2. Rozpiętki na skosie 30st
3. Butterfly

aero 10min
________________
Ograiczyłem objętość by znów szokować mięśnie, jeśli przez jakiś czas mięśnie zabijamy objętością to przychodzi też czas by ją gwałtownie obciąć - dzięki periodyzacji są przyrosty.

Nie zrezygnowałem natomiast z regresji, w wycisku tak się to klarowało: 14,18,22,26,28 - hantle 46kg na 14 ruchów, na 28 ruchów już tylko 18-teczki, a klatka płakała a ja wraz z nią wyciskanie też inne - schodzące tj. ramiona do pełnego wyprostu + dodatkowe dopięcie klatki do środka - też zmiana na plus. Rozpiętki to już śmiesznymi ciężarami - 9kg to najwyższy ciężar na 16 ruchów, a skończyłem na 4-kach na 28 ruchów..nie dałem rady więcej. Buuterfly to już była przeprawa, choćbym chciał to ciężary nie wygórowane. Pompa klatki na maxa.

Dawkowania nie zmieniłem, dziś jedynie zmieniłem tylko porę...w oknie anabolicznym wrzucam 2 tabsy od razu, gdyż z rana nie miałem kiedy.

Siła - w górę
wytrzymałość - w górę
pompa - mocniejsza
skutki uboczne - brak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Niby trening dobry, ale co to za trening odj**ałeś... bez podudzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
w środę już się nie mogę doczekać to jest schiza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
04.09.2012

Grzbiet z barkami

Rozgrzewka ogólna

Ściąganie drążka szeroko nachwytem
Wiosłowanie półsztangą
Ściąganie lin
Podciąganie sztangi do klatki w opadzie

Wyciskanie stojąc
Boczne wylewające
Podciąganie wzdłuż tułowia

Wyprosty na ławie rzymskiej

Aero 10min
________________-
nie wiem co mam pisać, bo mnie piecze najszerszy jak tak siedzę, więc może tylko tyle, że ciężary w górę - w ściąganiu ostatni set progresji na 8 ruchów zaledwie na sporym obciążeniu... generalnie: siła w górę, pompa coraz mocniejsza, wręcz nie do wytrzymania, skutków ubocznych brak.


Aha musiałem zrobić dziś barki, bo w czwartek z rana do lekarza na kontrolę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a pompka na prostownikach juz jest?
dodaj cukrow prostych
wtedy jest prawdziwa pompa nie do wytrzymania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Standard - ch** nie trening, bo dwujek nie ma




























Tak wiem, wiem - jutro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to po chvj piszesz jak wiesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
shitman_xD
a pompka na prostownikach juz jest?
dodaj cukrow prostych
wtedy jest prawdziwa pompa nie do wytrzymania


daj spokój... właściwie prostownik to się pompuje od samego chodzenia, ale to możliwe na tak niskiej dawce?...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wszystko jest mozliwe
mi tauryna pomogla tzn tak ze praktycznie nic nie bolały
tylko jak za duzo wzialem to np wl mialem delikatnie slabsze
i ogolnie cwiczenia wyciskajace
a oprocz tego to wiadomo dieta/aero tez cos tam daje

Zmieniony przez - shitman_xD w dniu 2012-09-04 19:35:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Barki na mase do sprawdzenia

Następny temat

Kulturystyka wg. Mikołaja vol. 2 / negliż str. 47

WHEY premium