SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

less hate=more health/podsumowanie str. 253

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 351534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 3512 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 71979
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
też coś tam dostają swoje lanie, jak nie na siłowni to w domu, ale to za mało...zluzuję z ciężarami to będę je katował, jak będzie trzeba to nawet codziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kiedyś pisałeś Antoś o zginaniu nadgarstka przy robieniu bica. Już wiem czemu to pomaga. Jest to tzw. synergizm bezwzględny.
Przy zgięciu w stawie nadgarstkowym z oporem, w tym przypadku oporem jest hantla wywołuje napięcie mięśnia dwugłowego ramienia.
Tak samo jest z tricepsem, tylko opór jest przy prostowaniu nadgarstka.
Jest jeszcze parę synergizmów bezwzględnych jak i względnych, ale to nie czas na ich przybliżanie



Także zwracam honor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
cennych wiadomości nigdy za mało w tym dzienniku, analogicznie jest ze stopami w uginaniu podudzi oraz prostowaniu kolan siedząc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Dobrze się Twoje łapy prezentują (chodzi mi o całe kończyny górne), jak u prawdziwego kulturysty. Oby tak dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
Melduję się Antoś, ja zbytnio nic nie wniosę ale będę czerpał wiedzę garściami

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szczególnie poprawa barków dała bardzo fajny efekt wizualny ramionom, ale dalej za małe te łapencje. Okrągłe 50 cm w bicu by się przydało, choć to tylko kwestia czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
co te aero ze mną robi... jadłbym i jadł... coś czuję przez kości, że jutro może być totalna masakra ciężarowa na grzbiecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 750 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19020
W poniedziałek pierwszy raz od dawna zrobiłem krótkie aero to cały dzień później głodny chodziłem a ja w końcu mam zakwasy między łopatkami jakieś, jednak sporo tym prawdy, że ciężar w plecach swoje robi, idealną techniką i średnim ciężar nie mogłem kompletnie trafić w te miejsce

Antoś czemu robisz tak dużo aero w DNT? Bo nie jesteś teraz chyba na redukcji? Bo jak dobrze pamiętam, to 30min w dnt miałeś, ale mogę się mylić.


Zmieniony przez - wojtekpab w dniu 2013-04-10 19:19:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
kręcę, żeby rozhulać metabolizm, ostro pojechałem z kcal w górę, nie ma prawa wpadać fat.
Tak, plecy to głównie ciężar, 30kg hantlem to sobie można robić....bicepsy albo przedramiona a nie tak potężną grupę mięśni
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Barki na mase do sprawdzenia

Następny temat

Kulturystyka wg. Mikołaja vol. 2 / negliż str. 47

WHEY premium