SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

less hate=more health/podsumowanie str. 253

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 352774

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
20powt..dobry kvrwa jestes

po cyklu jest lipa w choy, a najgorsze zaczyna sie dopiero podobno 3-4tyg od startu pct
ja juz tydzien i mam tego dosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609934
to shit jeszcze 3tyg i bedziesz zył dalej;d a jak nie to musisz cos odpalic.

Antek a waga coś ruszyłą czy nie sprawdzałeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Antos jak rośnie Ci apetyt danego dnia to jesz wiecej?czy jesz tyle ile masz ustalone i w nastepnym tyg dodajesz troche kcal? Czy jak to wygląa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
nie liczy czyli pewnie wpierdziela ile wlezie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
dlatego shit nie szarżuję z dawką i nie mam zamiaru tego robić, to sport na lata i każdy środek robi jakąś tam robotę i efektów na szybko nie ma.

Marian - ruszyło coś skromnie. 3kg

Buli - różnie, jem bardzo intuicyjnie- jak podjadam to orzechy czy coś w ten deseń. Czasem pozwolę sobie na coś słodkiego (ciasto, więcej owoców czy tam nawet gorzka czekolada). Nie mam potrzeby tego wszystkiego zliczać bo zawsze każdego dnia jest zbliżona ilość kcal raz lekko na minus, raz lekko na plus - wyrównuje się, generalnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
10.09.2012

klatka

wycisk sztangielkami skos
gilotyna skos na smithcie
butterfly
aero 10min
_______________
Krótki trening, godzinka czasu, serii trochę było.. progres, regres klasycznie. Klatkę rozerwało, nie ma co więcej pisać, co ma urosnąć to urośnie :)

Siła - up
pompa - bardzo duża, przesadna.. idę po ulicy i grzbiet mnie boli, a konkretniej mięśnie, sprawia to spory dyskomfort.
brak skutków ubocznych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak ci to moze sprawiac dyskomfort, mega pompa szczegolnie na plecach to jest to, lubie jak koszulka jest wtedy ciasna na plecach ahh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale jemu chyba o prostowniki chodzi, to jest przeyebane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to jest uciiazliwe, ale przy dalszych cw typu wioslowanie w opadzie, nie da sie robic, ja pare powt i odpadam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
11.09.2012

Grzbiet

Rozgrzewka ogólna

Ściąganie drążka wyc. górnego szeroko nachwyt
Wiosło półsztangą
Ściąganie lin w pochyleniu tułowia
Podciąganie sztangi do klatki piersiowej
Szrugsy
Wyprosty na ławie rzymskiej

Aero 10min
______________
Plecy doszczętnie rozyebane. Haj.

Z ciekawostek: nie sądziłem, że ta kreatyna jest aż tak silnym anabolikiem - fajna sprawa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Barki na mase do sprawdzenia

Następny temat

Kulturystyka wg. Mikołaja vol. 2 / negliż str. 47

WHEY premium