SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

less hate=more health/podsumowanie str. 253

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 351563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Klata, bicepsy

Żaden z poniższych filmów nie jest materiałem instruktażowym.



(poręcze, 50kg jedna z docelowych)



(regres, 30kg)



(regres, 40kg)



(gilotyna, większy ciężar)



(gilotyna, regres + borowanie )



(rozpiętki 27kg, co się okazało później jak znalazłem 24-rki )



( rozpiętki, 18-tki, regresja)



(rozpiętki, 12-tki, regresja)



(modlitewnik, 30kg hantel. Rozdziewiczenie tego ciężaru, za tydzień już będzie lepiej)



(18-tka hantel, regresja)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Mie sie zdaje czy w dipsach plytko jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
niżej nie zejdę, to już nie to samo co przy mniejszych obwodach było, sorry gregory to samo w rozpiętkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Jest sens rzucać się na takie ciężary w rozpiętkach i robić 4, 5 czy 6 pow.? Rozpiętki i tak klaty nie zbudują, nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
oj, zbudują. Jakby nie było sensu (czyt. widocznych efektów) to bym nie robił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tak samo uwazam :P ze rozpietki ladnie robione to sobie mozna na pompke a tak to trzeba doyebac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
więcej niż pewne.
Po rozpiętkach na dużym ciężarze, klata robi się cała gruba...potem można się dopieścić małymi.
Poza tym mam kompleks małej klaty z powodu dość słabo rozwiniętej części brzusznej (dół) w następnym planie muszę wcisnąć wycisk głową w dół obowiązkowo, póki co dipsy trochę podbudują.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Biceps sztangielką na modlitewniku widzę lecisz. Ostatnimi czasy moje podstawowe ćwiczonko. Ma jedna wadę a właściwie słaby punkt. Dobrze jest jak na siłowni są sztangielki z nie za dużym progresem ciężaru (np. co 1 kg - max co 2,5 kg). Inaczej człowiek w pwnym momencie musi utknąć. U mnie teraz tak jest że 30 kg idzie 8 razy, a nastepną mam już 35 kg i jest biednie 3-4 razy zaledwie i przy takim skoku ciężaru ciężko to przełamać. Ale nikt nie mówił że ma być lekko.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Antek dasz rady zerknac do mojego testu i powiedz mi czy technika podczas wiosla w opadzie jest w miare dobra bo dodalem pare filmikow :) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rozpiętki są dobre, świetnie rozbudowują rozstępy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Barki na mase do sprawdzenia

Następny temat

Kulturystyka wg. Mikołaja vol. 2 / negliż str. 47

WHEY premium