SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

less hate=more health/podsumowanie str. 253

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 351708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
antek sie wkvrwi i sythol yebnie w 2 zeby miejsca nie bylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
bo dotyka, przez spodenki tego nie zauważysz.
Cała łydka nie jest pokryta - prawda. 180-tka mnie dociśnie na tak wąskim rozstawie i będzie jeszcze głębiej to tylko kwestia ciężaru, ale sam spróbuj to Ci się rozjaśni :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
synthol? nie, nie.
Wolę polskie sprawdzone sposoby - kujawski ewentualnie smalec z garnka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21513 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870198
Dziękuję, wolę fronty
A takie dotknięcie-smyrnięcie przy samym zgięciu kolana to i Hekade miał na swoich wcześniejszych siadach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
no,no
nie podpalaj się tak, za tydzien też robię przysiady. Mówię: sam spróbuj. Tak wiele trzeba?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21513 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870198
Ale co mam spróbować? Po co? Ja wiem że ze 170kg zrobię może z 5x i to nie głębszych. Tylko że ja nigdy nie mówiłem że robię supcio głębokie siady, a nawet sam powtarzałem że są za płytkie, w przeciwieństwie do Ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
a ja nigdy nie stwierdziłem, że robię ATG ( to już sami sobie dodaliście, nie wiem w ogóle po co kiedyś tak w butach ciężarowych)
i tak robię głębokie dla siebie - dla tego rozstawu stóp, dla pracy czwórek i w końcu tak by uda mocno się rozrastały. Nie problemem byłoby podłożenie głupich talerzyków pod pięty tylko po to by zaspokoić osoby z forum względem ewentualnej głębokości, Broń Boże by było cm wyżej.
Mentalność forum: kogoś kto rozbudowuje skutecznie uda przyrównać z miejsca do trójboisty/dwuboisty a i odwrotnie: trójboiście/ dwuboiście powiedzieć, że chuyowo wygląda forum, na ten temat to wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja się tylko pytałem... koniec tematu z mojej strony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21513 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870198
Powiedziałem że robisz chuyowe siady, albo że nie robisz atg a mówisz że robisz? Mówie tylko że łydka nie dotyka dwójki, a to już powtarzałeś wielokrotnie. Dziękuję dobranoc, miłych snów :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Antos098
Mentalność forum: kogoś kto rozbudowuje skutecznie uda przyrównać z miejsca do trójboisty/dwuboisty a i odwrotnie: trójboiście/ dwuboiście powiedzieć, że chuyowo wygląda forum, na ten temat to wszystko.


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Barki na mase do sprawdzenia

Następny temat

Kulturystyka wg. Mikołaja vol. 2 / negliż str. 47

WHEY premium