SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

less hate=more health/podsumowanie str. 253

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 351648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
nie, 50%.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Jak będzie ważył nawet 95kg z dobrym bfem to już będzie konkret sylwetka i tego życzę.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Antos098
nie, 50%.


Stary,ale ja Ci nie wbijam,stwierdzam tylko fakt.
Czy ty widziales Co ci za bochenki wisza na dole plecow?
To wez przymuj krytyke z glowa do gory, bo naprawde tyle smalcu ze szok.
Niech sie wypowie moze ktos bardziej znany,ale ja tipuje 35%.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
nie przesadzaj %) bankowo nie 35, ja sie nie znam ale wg mnie max 27
zreszta ch** z bf, wazne jak wyglada a raczej bedzie wygladalo po red

ale fakt, faktem %) antos nie myslales aby otworzyc piekarnie?%)

Zmieniony przez - -blinG- w dniu 2012-12-28 11:10:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Jest dużo, co tu gadać. Więcej niż być powinno, więc sporo też poleci. Oby nie do punktu wyjścia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574



jest, jest 65%. (żart)
Kto chcę niech dalej rozkminia mój poziom BF, moje plany treningowe i inne pier.doły,
Aero kręciłem z rana już 25min, zaraz zjem i znów aero. Jutro klata.
Pokażę się znów za 3tyg, już bd miał lepszy aparat. Czołem


Zmieniony przez - Antos098 w dniu 2012-12-28 11:22:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
MłodyByk
Powodzenia:) Dążę do takiej sylwetki jak ty


nie wiem co ci się w niej podoba ..

Zmieniony przez - Adamsky w dniu 2012-12-28 11:22:05

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
ty ale wez troche wyluzuj, rozumiem jakbys jechal tren/byl przed zawodami ale tak, pffff
btw jest suchy chleb dla konia? bo dwie bagiety widze ale moj kun woli chleb %)

Zmieniony przez - -blinG- w dniu 2012-12-28 11:23:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
no przecież ironicznie piszę, bez spiny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Antos098

nie wykorzytuje towaru, po redu nic ze mnie nie zostanie coraz lepiej. Wybacz, ale robię dalej swoje, już w 1 dzienniku, który tu zakładałem napisałem, że jestem pragmatykiem i mało się słucham innych i tu nie chodzi o brak pokory, ale już troszeczkę znam swoje ciało i wiem co na mnie działa a co nie. I się powtórzę, na ocenę przyjdzie czas.

Zmieniony przez - Antos098 w dniu 2012-12-28 10:44:20


Nie piszę ci tego, żeby w jakikolwiek sposób przysrać. Chodzi mi po prostu o zwrócenie uwagi na to, że masz dobre warunki do budowania bardzo konkretnych i trwałych przyrostów które będą coraz lepsze z roku na rok. Tak się buduje konkretne sylwetki, łącząc teorię sportu, wiedzę z zakresu biomechaniki i fizjologii. Po to się ładuje dopalacz. Osobiście uważam, że możesz osiągnąć dużo, dużo lepszy progres siłowy i masowy. To że osiągasz jakiś tam progres na bombie to żaden wyznacznik tego czy masz dobry trening. Analizując program treningowy widać niedostatki których nie zasypiesz ćwiczeniami czy sposobem ich wykonania, który po prostu nie może działać w tym kierunku.
BTW bf jest wg mnie na dobrym poziomie patrząc na poziom otłuszczenia brzucha. Nie sądzę aby było więcej niż 20% + woda pod skórą bo retencja to przecież normalna sprawa.

To co wg mnie pomijasz wymieniłem już wcześniej i nie bardzo jest o czym dyskutować w tym temacie. Wystarczy kilka prostych sprawdzianów żeby ci pokazać ile masz podstawowych zaniedbań ale widzę że nie bardzo cię to interesuje


Zmieniony przez - Mawashi w dniu 2012-12-28 11:48:11

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Barki na mase do sprawdzenia

Następny temat

Kulturystyka wg. Mikołaja vol. 2 / negliż str. 47

WHEY premium