SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

less hate=more health/podsumowanie str. 253

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 353092

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Cześć Antos,
Jak znajdziesz chwilę zajrzysz do dziennika :)
Dzięki.


Zmieniony przez - Golombex w dniu 2012-09-12 16:53:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Antek, raczej jesteś zwolennikiem wysokich zakresów. Jak wg Ciebie trenować dwugłowe ud - więcej powtórzeń mniejszym obciążeniem, czy standardowa rampa 12? Dziś zrobiłem tą pierwszą wersję i wyszło zaj**iście. Dwugłowe lubią wysokie zakresy (podobnie jak np. barki)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
12.09.2012

Dwugłowe ud

Rozgrzewka ogólna

Suwnica palce poza platformą
Kickback
Uginanie podudzi leżąc

aero 10min
_______________
Suwnica - coraz mniej mi się podoba to ćwiczenie, a z tego względu że nie ma czym ćwiczyć..dziś poszła cała, mógłbym doyebać jeszcze coś na górę + posadzić Adriana, ale to bez sensu...tyle talerzy nosić i zabierać też defacto innym ćwiczącym, muszę znaleźć jakąś alternatywę od nowego mikrocyklu. Kickback - poniszczył dwugłowe doszczętnie, w przerwach między setami musiałem mocno rozciągać nogi bo skurcze łapały, a powtórzeń było sporo...uginanie podudzi kolejny killer na zmęczonych już dwójkach, tego nie zamieniłbym na żadne inne.

Z ogólnych obserwacji: dwójki tak jak chciałem poprawiłem - priorytet im służy, ale nie mogą też być przerośnięte, dlatego w kolejnym mikrocyklu na prio idą ramiona, które zaczynają odstawać i niewykluczone, że może też czwórki by były dużo większe - zobaczymy.

Siła - na plus
Pompa - bardzo duża
skutków ubocznych - brak

dalej męczy mnie back pump, ale muszę się chyba do tego przyzwyczaić...

Kali - periodyzacja to na pewno. Raz niskie repy więcej ciężaru, raz wysokie mniej ciężaru, ale na początku zawsze wyższe ciężary bo musisz budować podstawy.


Zmieniony przez - Antos098 w dniu 2012-09-12 19:01:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Antos kiedy uda Ci sie nakrecić jakieś filmy z treningów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
będę miał film porównawczy z pozowania. Jeden zrobiłem na samym początku, za kilka tygodni drugi. Wstawię oba na dziennik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
A masz juz jakies pomysła jak ten prio. na ramiona bd wygladac?
co dokładnie chcesz poprawic.

Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2012-09-12 20:17:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
szczyty bicepsów, masę tricepsów. Oczywiście, że coś tam powoli się klaruje w głowie, ale bez wymyślania. Podstawowe ciężkie ćwiczenia w jednym dniu, w drugim plastyka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
to podkradne conieco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1454 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36540
Ja tylko ukradkiem wrzucę film z treningu Antka, doskonale oddaje istotę treningu.
Typowy trening

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/kami,_siły_na_zamiary_-t855956.html

"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
chce mi dogryźć, ale nie dam się sprowokować
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Barki na mase do sprawdzenia

Następny temat

Kulturystyka wg. Mikołaja vol. 2 / negliż str. 47

WHEY premium