SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

less hate=more health/podsumowanie str. 253

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 351664

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
wiosłowanie z podnoszącymi się nogami na ławce. Już dawno się od tego odeszło.
A to nie są fronty, tylko kombinacja fronta z syzyfkami. A takich ćwiczeń jest dużo więcej. Poza tym Mawashi widzisz nie efektywność danego ćwiczenia swym okiem, nie widząc swojego wykonania i tam już nieefektywności nie potrafisz się dopatrzeć. Pokaż swoje rwanie na krótko w dowolnym klubie podnoszenia ciężarów, każdy Ci powie że rwiesz naokrągło/naokoło, ale Wodyn to akceptuje więc Ty też to akceptujesz, bo cele masz siłowe. Sęk w tym, że ciężarowcy też mają siłowe cele a takiego rwania by nie zaakceptowali w swojej technice. Teraz już wiesz dlaczego punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia? jeszcze wiele rzeczy Ci się może nie spodobać w tym dzienniku ale zapewnia mi to rozwój więc nie mam zamiaru z tego rezygnować, podobnież jak Ty nie zrezygnujesz z takiego rwania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1727 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26916
Co Wy zrobiliście Antosowi z dziennikiem, już nie chce się czytać tego nawet :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Antos098
wiosłowanie z podnoszącymi się nogami na ławce. Już dawno się od tego odeszło.
A to nie są fronty, tylko kombinacja fronta z syzyfkami. A takich ćwiczeń jest dużo więcej. Poza tym Mawashi widzisz nie efektywność danego ćwiczenia swym okiem, nie widząc swojego wykonania i tam już nieefektywności nie potrafisz się dopatrzeć. Pokaż swoje rwanie na krótko w dowolnym klubie podnoszenia ciężarów, każdy Ci powie że rwiesz naokrągło/naokoło, ale Wodyn to akceptuje więc Ty też to akceptujesz, bo cele masz siłowe. Sęk w tym, że ciężarowcy też mają siłowe cele a takiego rwania by nie zaakceptowali w swojej technice. Teraz już wiesz dlaczego punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia? jeszcze wiele rzeczy Ci się może nie spodobać w tym dzienniku ale zapewnia mi to rozwój więc nie mam zamiaru z tego rezygnować, podobnież jak Ty nie zrezygnujesz z takiego rwania.


Od wielu ćwiczeń się nie odeszło, a do wielu się powraca. Te wariacje ćwiczeń będą działać i nie są niebezpieczne czy kontuzjogenne. Przysiady są dla mnie dziwactwem, bo to ani syzyfki ani fronty i tyle. Dziwactwem dla mnie jest twoje przenoszenie i tyle.

Co do mojego rwania ze zwisu, to nie jest ono ani wzorowe, ani docelowe. Robię jako urozmaicenie i wiem że kaleczę ten bój. Jest to najtrudniejsze ćwiczenie od technicznej strony i uważam, że potrzeba wielu lat aby je opanować do perfekcji.

Nigdzie nie napisałem że tak mi dobrze wchodzi albo że tak lepiej czuję. Dlatego nie przypinaj się do tego filmiku, bo nie ma to większego sensu.

Próbujesz udowodnić mi coś na siłę, tylko że ja przyjmuję konstruktywną krytykę. Ty nie przyznajesz się do błędów które ewidentnie popełniasz.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
hehe:) Ok, OK. Wiesz co jest najzabawniejsze w tym wszystkim? że dwoje dorosłych ludzi potrafi się sprzeczać o pierdoły, gdzie dopiero czas pokaże czy to była słuszna droga. Nie mniej jednak, Twoja racja mój spokój.
____________
wstawiam coś "w razie w" gdyby mi się zapodziało na kompie do późniejszych porównań:
http://www.tinypic.pl/3jowqymwdgdz
http://www.tinypic.pl/itquujjysevw
http://www.tinypic.pl/zumsokwqkusn

Zmieniony przez - Antos098 w dniu 2013-02-06 13:53:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Czyli w twoim przenoszeniu do pępka z wolnym ciężarem wykonujesz koncentryczny skurcz mięśniami piersiowymi? Z każdym postem oddalasz się od meritum sprawy którą poruszyłem, nie akceptujesz żadnych argumentów, wyciągasz moje ćwiczenia próbując wytykać mi błędy a na koniec kwitujesz - twoja racja mój spokój. Słaba ta polemika z tobą.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Skoro siedzisz w tym od lat 15-tu to zapewne odpowiedź znasz.
Część brzuszna piersiowego większego zaczepiona jest do blaszki przedniej pochewki m. prostego brzucha(górna część), więc skąd pomysł, że już klatka kończy swoją pracę i działa w bezruchu? Lecz, nawet przyjmując Twoją teorię (OK, nie Twoją bo Ty tego nie wymyślasz ani nie wymyśliłeś), że klatka będzie pracowała WYŁĄCZNIE izometrycznie to prosty wniosek dość : jeśli do tej pory nie miała okazji pracować w izometryku to będzie to dla niej dodatkowy impuls by mogła dalej się rozwijać. I nie wiem gdzie jeszcze widzisz problem, kiedy znalazłem zaletę tego ćwiczenia dla tego co napisałeś i podtwierdziłem w pełni Twą wiedzę. Nie dziw mi się, że nie chce mi się "rozkminiać" każdego cm ruchu, a idę za odczuciami płynącymi z ciała. Ty masz inne cele i się w nich realizuj. Wkładam Ci palca do zupy? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21510 Napisanych postów 30766 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870177
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Antos098
Skoro siedzisz w tym od lat 15-tu to zapewne odpowiedź znasz.
Część brzuszna piersiowego większego zaczepiona jest do blaszki przedniej pochewki m. prostego brzucha(górna część), więc skąd pomysł, że już klatka kończy swoją pracę i działa w bezruchu? Lecz, nawet przyjmując Twoją teorię (OK, nie Twoją bo Ty tego nie wymyślasz ani nie wymyśliłeś), że klatka będzie pracowała WYŁĄCZNIE izometrycznie to prosty wniosek dość : jeśli do tej pory nie miała okazji pracować w izometryku to będzie to dla niej dodatkowy impuls by mogła dalej się rozwijać. I nie wiem gdzie jeszcze widzisz problem, kiedy znalazłem zaletę tego ćwiczenia dla tego co napisałeś i podtwierdziłem w pełni Twą wiedzę. Nie dziw mi się, że nie chce mi się "rozkminiać" każdego cm ruchu, a idę za odczuciami płynącymi z ciała. Ty masz inne cele i się w nich realizuj. Wkładam Ci palca do zupy? :)


Ja swoje już napisałem. Sprawdzimy zatem postępy za pół roku. Będę obserwował. Pozdrawiam i powodzenia.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
prz1993
Jakiś sporo mniejszy się wydajesz na tych zdjeciach.


Prawda?
Ja wiem, że długie łapy itp itd ale masz taki troche zanik barków

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez mi sie tak wydaje

i tez mi sie wydaje jak by był mega suchy 0 wody pod skórą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Barki na mase do sprawdzenia

Następny temat

Kulturystyka wg. Mikołaja vol. 2 / negliż str. 47

WHEY premium