SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

less hate=more health/podsumowanie str. 253

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 352644

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Nie chodzi mi o układ dłoni tylko o ułozenie ramion, albo prosciej mowiac o odległosc łokcia od głowy.
Jak nagrasz to to wszystko wyjasni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
już wiem o co pytasz. Łokieć blisko głowy, biceps przyklejony za uchem. Choć, zdaje sobie sprawę z tego, że jakby sztangielka była większa to musiałbym odsunąć trochę ramię w bok, by sztangielka zaliczyła pełny ruch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Żadne z poniższych nagrań nie jest materiałem instruktażowym.



(wyprosty, 1 set dopompowujący)



(uginanie podudzi, regres)



(przywodziciele, 100kg i 80kg)

BONUS:



(po treningu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 750 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19020
Dobre uda, ładnie napuchły. Mógłbyś częściej wrzucać filmiki z treningów jak masz możliwość, dziennik ciekawszy a i technikę podpatrzyć można.

Uginanie leżąc - zawsze do pełnego wyprostu robisz opuszczając?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 3520 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 72029
skup sie na medialisach bo zaczyna to wygladac juz nieco karykaturalnie imho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
wojtekpab
Dobre uda, ładnie napuchły. Mógłbyś częściej wrzucać filmiki z treningów jak masz możliwość, dziennik ciekawszy a i technikę podpatrzyć można.

Uginanie leżąc - zawsze do pełnego wyprostu robisz opuszczając?


Zawsze, lepiej wtedy czuję tył uda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
szaunima
skup sie na medialisach bo zaczyna to wygladac juz nieco karykaturalnie imho


Zapewniam Cię, że są. Gdyby film był np z jakiejś przymierzalni, gdzie światło jest inaczej kierowane to wszystko inaczej wygląda. Narazie się skupiam na całościowym rozbudowaniu ud, wszystko jest ważne: przywodziciele, odwodziciele, pośladki. Póki mięśnie brzucha nie znikają to jest bardzo ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
te uda sie prezentuja na naprawde w huy masywne, bedzie chyba w granicach ponad 70 po trenigu?

co do przywodzicieli, moglbys wg mnie spokojnie doyebac z 15kg wiecej, no ale nie wejdzie,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
nie mierzę, wolę optycznie ocenić w stosunku do talii, najszerszych etc.
moje przekleństwo to długie kości udowe, no ale powoli, powoli... nie od razu Rzym zbudowano. Na spokojnie.
Z czasem będę musiał zamienić przywodzenie siedząc na długie wykroki chodzone z ciężką sztangą a przywodzeniem siedząc tylko dopieścić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Barki na mase do sprawdzenia

Następny temat

Kulturystyka wg. Mikołaja vol. 2 / negliż str. 47

WHEY premium