SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

less hate=more health/podsumowanie str. 253

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 351625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 750 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19020
A to nie jest trochę bez sensu, zwiększanie kcal, które i tak spalimy na aero? Nie wychodzi jedno i to samo? To na ilu kcal lecisz teraz?

Ta, 30kg biceps na pół ruchu mogę sobie pomachać co najwyżej

Zmieniony przez - wojtekpab w dniu 2013-04-10 19:30:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
no niezupełnie. Więcej kcal to więcej mocy na treningu, większe ciężary, większe przeciążanie tych mięśni. Bez aero skończyłoby się zalaniem. Aktualnie 4200.

Zmieniony przez - Antos098 w dniu 2013-04-10 19:40:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 812 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 99462
Powiem Ci Antek, że cienki jesteś z tym ciężarem na modlitewniku
Powinieneś od niego czerpać inspiracje




A tak w ogóle, to wpis dla powiadomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2076
No koleś z filmiku wyżej to dopiero daje bodziec ciężarowy
do powiadomek, ze względu na bogatą treść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6643
Antoś ile robisz powtórzeń w regresach w modlitewniku jednorącz? Bo rozumiem że pierw progresją dochodzisz do sporych ciężarów tak jak te 46 kg na 2/3 ruchy a później schodzisz i robisz serię czy parę serii regresów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
przeważnie 2 regresy.
Te 46kg to był atak, nie zaliczam tego do serii, musiałem spróbować po prostu. Na następnym zatrzymam się na tych skromnych 40-tkach, ale zrobię więcej ruchów i jak to się uda to na kolejnym, czyli ostatnim masowym treningu wejdę na 46-tki raz jeszcze. Regresja zawsze mnie rozwijała, uważam, że jest to świetny sposób na zdobywanie masy mięśniowej i siły. A powtórzeń 15-20kilka.

Zmieniony przez - Antos098 w dniu 2013-04-10 22:29:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6643
też wprowadziłem regresy do swojego planu i jestem bardzo zadowolony. Trening z regresami można chyba nazwać treningiem kompletnym ponieważ występują serie z dużymi ciężarami i niewielką ilością powtórzeń= bodziec ciężarowy i pobudzone włókna białe oraz serie z mniejszym ciężarem i większą ilością powtórzeń= wytrzymałość, pobudzenie włókien czerwonych. Mięśnie nie mają wyjścia muszą rosnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Grzbiet

Obudziłem się ze sporymi DOMS dwugłowych ramion, no ale...grzbiet to grzbiet.

Wiosłowanie ze sztangą w pochyleniu nachwytem - skończyłem na 180kg, ale jakoś tak bez fajerwerków.

Wiosło jednorącz półsztangą - na 120kg kończyłem z lepszą siłą i czuciem niż trening wcześniej, założyłem 140 i przyklejona do ziemi mogłem atakować 130, to by weszło jak w masło, no nic, na następnym treningu. Regres na bercie (ponad 90kg sztangielka) 14 czy 15 ruchów prawą ręką i kilka pow mniej lewą, niestety...chwyt mocno osłabiony, palec nie daje o sobie zapomnieć:) ale zadowolony jestem, bo 3 treningi temu na tej 90-tce to robiłem 6 ruchów i to jako bodziec ciężarowy a dziś regres :)

Pullover - to ćwiczenie mnie absolutnie miażdży, kilka serii progresji po 10 ruchów i 3 regresy.

Wiosło siedząc z rączkami na wyc. dolnym - skromnie, bo skromnie 2 serie, ale grzbiet mi się tak niesamowicie zapalił i spompował, że czułem go absolutnie w każdej pozycji i rozciąganie najszerszych nie pomogło.

Wyprosty na ławie rzymskiej - na 40kg śmiesznych kończyłem, ale mój grzbiet już był blisko upadku, regres na 20-tce, 10-tce i z własną wagą, total rozpyerdol dla grubości, kolega był w szoku:)

Ogółem wydaje mi się, że mam jeszcze grubszy grzbiet niż miałem, ale nie zadowala mnie to jeszcze w pełni. Filmy później zrzucę. Trening udany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to to osłabienie lewej strony przez palca?

zaczni regres i wogóle najcięższe serie od lewej ręki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
no napisałem, że przez palca. Jakby nie patrzeć jest to palec chwytny, a ciężko mi nim w ogóle zawinąć się na gryfie. Nic nie daje zaczynanie od lewej ręki. Nie ma różnicy absolutnie żadnej. Tak już musi być najwidoczniej, przynajmniej na ten czas
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Barki na mase do sprawdzenia

Następny temat

Kulturystyka wg. Mikołaja vol. 2 / negliż str. 47

WHEY premium