SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

less hate=more health/podsumowanie str. 253

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 352277

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
łokcie na zewnątrz i "za siebie" żeby maksymalnie rozciągnąć piersiowe, sztangę prowadzę powoli do klatki i inicjuję ruch przez spięcie piersiowych, wyśmienite ćwiczenie. Irytuje mnie trochę jak hejtujesz Antek ten WL, a nigdy chyba nawet nie widziałeś jak robię WL kilka ogarniętych ludzi mi mówiło, że klatka się poprawiła, więc to idzie w dobrą stronę a będzie tylko lepiej.

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
moje zdanie jest takie, że więcej zrobi się 4tyg dipsami niż 10tyg WL. Ktoś nie wierzy, niech spróbuję ustawić jako pierwsze dipsy.
A niech Cię irytuję, mam to w dupie Dalej ciśnij WL i niech klatka rośnie duża, rób to co na Ciebie działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kvrwa a nie dopuszczacie mozliwosci ze na jednego to lepiej dziala a na drugiego to?
a 3 ma tak zyebanego gena ze ani tym ani tym dobrego cyca nie zrobi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
to przecież napisałem to kilka postów wyżej. Shit ja dopuszczam taką możliwość, pod warunkiem że ktoś rzeczywiście zbudował dobrą klatkę tym WL i to widać. Bo większość to napyerdoli tych platerów na sztangę zrobi 4 ruchy i się podnieca że wycisnął, a nie że pracowała klatka jak należy, no powiedz że jest inaczej A w dipsach choćby chciał atakować za duży ciężar to skończy się to fiaskiem bo go zgniecie na samym dole, dlatego to ćwiczenie uczy pokory.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wlasnie o to mi chodzilo :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Ja dipsy robie bez ciężaru schodze maxymalnie z dobrym czuciem mięsniowym i robie max 8x..

i w chvju mam, że drogi dołoży ze 2kg i robi nawet nie pelnego trica(tak jest u mnie na finesie )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Grzbiet

Podciąganie na drążku szeroko nachwyt do klatki
Martwy ciąg bez odkładania
Wiosło podchwytem
Wiosło półsztangą
Szrugsy z głową przy klatce piersiowej

bez aero dziś.
______________
Stosunkowo szybki trening. Drążek rewelacja, wziąłem sobie paski to na 15kg trzymanych między nogami chwyt się nie męczył, zrobiłem 10 pełnych ruchów, cieszy mnie to tym bardziej, że waga większa a jeszcze ten drążek śmigam jak należy. Potem oczywiście był regres. Martwy... źle zawiązałem paski na sztandze i mi przez palca już głupie 150kg wypadło, potem się skapnąłem i było super. Dawno nie robiłem martwego ale kończyłem na 5 ruchów na ciężarze nie aż tak lekkim, ale też nie dużym (215kg). Potem regres na 140kg 18 ruchów i dalej mi się nie chciało robić martwego :P prostownik i tak już niedomagał. Wiosło na śmiesznym obciążeniu - na setce kończyłem na 12 ruchów, potem regresy jakieś. Wiosło półsztangą - mega, zaj**iście czuje to ćwiczenie, coś pięknego.. ciężarów to nawet nie liczyłem tylko dokładałem, przerwy były krótkie nie było czasu na rozkminy czy tam jest 90kg,100kg czy może jednak kurva 120 to bez znaczenia. Szrugsy to idealne wykończenie...czuć tą grubość grzbietu wyśmienicie. Paski to jest to!!

Teraz bd miał aż 3dni przerwy...ale od poniedziałku wchodzę już na pierwszy mikrocykl planowy, więc bd dobrze:) sylwetka też się poprawia, ale póki co się nie pokazuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
W drążku prawdziwy pełny ruch,tj od pełnego zwisu do klatki?
Jak tak do ładnie.

Ponagrywaj coś

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
http://www.tinypic.pl/tw4sobx1rbb0

sorry za jakość.

Do klatki nie dociągne nigdy. Od pełnego zwisu do linii nosa/oczu coś takiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
plecy bardzo dobre,tylko przód zdecydowanie musisz podgonić,ale wszystko z czasem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Barki na mase do sprawdzenia

Następny temat

Kulturystyka wg. Mikołaja vol. 2 / negliż str. 47

WHEY premium