SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

less hate=more health/podsumowanie str. 253

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 351692

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Naramienne, ramiona

Wyciskanie sztangi zza karku stojąc w pozycji wykroczno-zakrocznej
Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia szeroko nachwytem
Unoszenie wylewające + unoszenie przodem
Odwrotne rozpiętki siedząc

Młotki
Modlitewnik ze sztangielką jednorącz

Wyciskanie wąsko na ławie poziomej
Rozrywanie liny

Uginanie ramion ze sztangą nachwytem stojąc
______________-
Zacznę od grzbietu : DOMS w bardzo dziwnych miejscach, gdzie jeszcze nie miałem, a to mnie zmusza do pewnych wniosków - najwidoczniej dane mięśnie grzbietu są bardziej wytrzymałe niż pozostałe, co za tym idzie muszą zostać zbombardowane tonażem by do nich dotrzeć, sama zmiana kąta nie wystarczy.

Wycisk zza karku - 2 serie po 20 ruchów dla dogrzania całej obręczy i lekkiej pompy

Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia - 8x8 na 50kg

Wylewające i przodem - na 4kg i na 5kg po naście ruchów..

Odwrotne rozpiętki - 3 serie progresji po 12 ruchów

Młotki - 6x6 na 24kg

Modlitewnik jednorącz - 3 serie po 8 w progresji

Wycisk wąsko - 6x6 na 80kg

Rozrywanie liny - 5x8

Uginanie nachwytem - 3 serie po 15pow.

Szybki trening, niezwykle mocny. Dokładnie takie same odczucia co do pompy i pełności co przy pozostałych grupach, zobaczymy co będzie, póki co jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widze ze pogadalismy o starych metodach i zrobiles 8x8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
cofnij sie jeszcze wczesniej, już od klatki robię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Dziś DNT
Aero było. Będą minimalne zmiany treningowe, 20min biegu w ramach rozgrzewki i dopiero siłówka potem, która powinna się zmieścić w 50-60min max. W zależności od trenowej grupy. Na lepszej wydolności proces spalania tłuszczu będzie szybszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1453 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32653
jak dlugo juz redukujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Krótko. W pon zaczynam 3tydzień. Dociągne do 6-ego i ok. Lekka redukcja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1453 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32653
krotka ale nie taka lekka jak chcesz tylko troszke podciac, zeby dalej mase efektywnie robic to lepiej patrz w lustro i skoncz nawet wczesniej bo troche za mocno docisnales wg mnie, przy tak ostrej zmianie diety mogles odpuscic calkowicie aero na poczatku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
obserwuje reakcje organizmu i ciała, nie przeginam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
antoś, pisałeś o wiedze książkowej klasycznej kulturystyki chyba... (?)
mógłbyś jakieś ciekawe tytuły podać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
czy klasycznej to nie, ogółem kulturystyki to co mi kiedyś w łapy wpadło, podstawowa pozycja każdego początkującego "Arnold-Edukacja Kulturysty", potem przeczytałem książkę Zakrzewskiego "ABC Młodego siłacza", potem było "Jak stac sie silnym i sprawnym" rownież Zakrzewskiego, w międzyczasie gazety kif itp z czasem kupowałem MD, ale w końcu oddałem całą swoją kolekcję gazet młodszemu ćwiczącemu koledze, bo stwierdziłem, że wypisują tam bzdury nie mające nic wspólnego z rzeczywistością. Zawsze sugerowałem się DOMS'ami, gdyż bez nich byłem zdezorientowany, nie wiedziałem na początku do jakich grup mięśniowych docieram, więc uważam że jest to dobry sposób dla każdego początkującego. Potem było małpowanie treningów zawodowców, nie przetrenowywałem się, ale rosnąć też nie rosłem. Summa summarum z czasem stanęło na morderczych treningach FBW trwających po 3h z ciężkimi siadami, ciągami, drążkiem...siłowo rewelacja, masowo nędza. Potem kupę artykułów w internecie do tego stopnia, że miałem kompletny mętlik w głowie odnośnie wszystkiego związanego z siłownią... metodą prób i błędów i kombinacji zacząłem się powoli rozrastać, ale popełniłem chyba wszystkie możliwe błędy, co też dało mi pewne zaplecze doświadczenia treningowego i wiedzy. Aktualnie jestem na etapie wielu serii, bo nie wspomagam się dużo (zresztą opiszę to w podsumowaniu) i uważam,że 3 seriami to ja nigdzie nie dotrę, co najwyżej posmyram. I na dzień dzisiejszy takie jest moje stanowisko.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Barki na mase do sprawdzenia

Następny temat

Kulturystyka wg. Mikołaja vol. 2 / negliż str. 47

WHEY premium