SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

less hate=more health/podsumowanie str. 253

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 353167

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
tą metoda mozna fajnie przeorac nogi plecy i klatke, bo jakos nie widzi mi sie to na male partie biceps, robi sie po ok 9 serii, a tu 10x10 + dodatkowe

Zmieniony przez - Hekade w dniu 2013-01-25 11:23:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21610 Napisanych postów 30841 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 871077
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
no,no
dziś zrobiłem 24 serie na barki, mój początkujący kolega również - myślisz, że coś mu się dzieje negatywnego, Hekade? jest naprawdę początkującym...2tyg temu nie mógł siedząc ruszyć 15-tek na barki, dziś stojąc z nimi zrobił serię, a jestem pewien, że na kolejnym treningu już będzie robił 18-tkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
no ale Antos, poczatkujacy bedzie od niczego rosnął, sam to chyba wiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
no jakoś nie wiem, bo on robił 4 serie max i nie czuł nic po treningu. Innych jak obserwuję na siłowniach to pół roku wyglądają tak samo, z takimi samymi ciężarami i łamią zastój dopiero na gainerze - dużej aplikacji gainera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21610 Napisanych postów 30841 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 871077
W tym co napisał Antek chyba bardziej chodziło o to że nawet początkującemu nie grozi przetrenowanie

Zwijam na siłkę, yebnę w wycisku za karku 8x8 na próbę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
kurfa antek doprowadzasz do "przelomu" na naszym forum zaraz glupota bedzie trenowanie po 4s w glownych cwiczenaich jak to sie sprawdzi

Przeoram tak dzisiaj klatke. zobaczymy co z tego bedzie, i jeszcze musze Ci powiedziec Antek ze od 6/7 serii podczas siadow tak jakbym "nie czuł" nóg, a skupienie bylo maksymalne i w ostatniej serii wykonalem 9powtorzen z czego 9 sie opuszczalem chyba 3sekundy i dalbym rady jeszcze jedno ale odpuscilem

Zmieniony przez - Hekade w dniu 2013-01-25 11:32:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
do jakiego przełomu? jak Adrian miał dziennik (kamikaz) to pisali to samo "łamiecie mity" itp. różne dziwne zarzuty niektórzy też kierowali a na pierwszych stronach jego dziennika napisałem, że w pół roku doprowadzę go do hantli 46-tek na skosie..minęło 5miesięcy, Adrian robił 46-tkami na skosie serię. A też serii było sporo, regresów itp. później jak trenował sam to już wiedział co robić, sam się doprowadził do siadu 200 i martwego 230 czy 235, niepamiętam ja tu nie widzę żadnego przełomu. Zdaj sobie sprawę z tego, że nie masz takiego wspomagania jak kulturysta, dlaczego zatem masz wykonywać jego trening? czy to Ci coś da? no tak, da... doprowadzenie do zwiększenia dawek lub w Twoim przypadku zakupienia różnej maści suplementów i podniecania się z kolorowych puszek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Antos098
do jakiego przełomu? jak Adrian miał dziennik (kamikaz) to pisali to samo "łamiecie mity" itp. różne dziwne zarzuty niektórzy też kierowali a na pierwszych stronach jego dziennika napisałem, że w pół roku doprowadzę go do hantli 46-tek na skosie..minęło 5miesięcy, Adrian robił 46-tkami na skosie serię. A też serii było sporo, regresów itp. później jak trenował sam to już wiedział co robić, sam się doprowadził do siadu 200 i martwego 230 czy 235, niepamiętam ja tu nie widzę żadnego przełomu. Zdaj sobie sprawę z tego, że nie masz takiego wspomagania jak kulturysta, dlaczego zatem masz wykonywać jego trening? czy to Ci coś da? no tak, da... doprowadzenie do zwiększenia dawek lub w Twoim przypadku zakupienia różnej maści suplementów i podniecania się z kolorowych puszek


Kurfa nie podniecma sie zadnymi kolorowymi puszkami i suplementami

Bede tak trenować na teście, zobczymy co z tego będzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202737
Antos Ty robisz prawdziwy trening GVT ? czy go zmodyfikowałeś do własnych potrzeb ? bo już się pogubiłem...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Barki na mase do sprawdzenia

Następny temat

Kulturystyka wg. Mikołaja vol. 2 / negliż str. 47

WHEY premium