SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.3

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 243867

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 203 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7486
Universal mono Vitalmax mono- polecam. I nie nie wierze w żadne teksty o wyższości danej formy kreatyny. Retencja zależy od żarcia. Polecam dwie opcje. Jako stałą suplementację- wtedy bierzesz 3-5 g (max) kreatyny dziennie (dobra opcja gdy zaczynasz progresowac z niskiego pułapu powiedzmy 60% CM, lub z fazą ładowania przez 7-10 dni i potem zejście na 3-5 g (dobra opcja gdy zaczynasz progresować z wyższego pułapu).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
mozecie mi napisac jak warto cwiczyc wyskok bez silowni ? obecnie nie mam dostepu specjelanie :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
mam nadzieje ze wyrzutnia na jutro bedzie sprawna;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ja na mono wyraznie mocniej puchne, a juz napewno duzo gorzej mi sie biega po mono niz po tcm/cm3. Takze nam polecilbym cos z jablczanem. Jak jest kasa najlepiej CM3 Trec'a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4273
pierwszy dzień treningowy:

-podskoki ze sztanga na plecach 30% ciezaru z przysiadu 3x5
-przysiad 5x5 progresja duzy ciezar
-wykroki lub przysiad bulgarski 3 x 8 na noge
-brzuch silowo


drugi dzien treningowy:

-power clean 4x5
-push press 3x8
-martwy ciag 5x5 progresja

zadnego plyo nie robilm nic, ale teraz jakies lekkie chcialbym zrobic poniewaz chce na oboz wycisnac z siebie jak nawiecej xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8818
Jedź dalej tym planem, zwiększaj stopniowo ciężar i tydzień przez obozem zacznij odpoczywać. Na obozie będziesz miał 2 treningi dziennie + pewnie jakieś poranne bieganie (ja tak miałem na obozach) ciężko jest wyrobić jak nie jest się wypoczętym przed takim obozem. Po tych dwóch tygodniach progres i tak będzie, wystarczy że będziesz przykładał się do trenowania na max swoich możliwości. Ja bym plyo nie ruszał, na obozie wyskaczesz się za wszystkie czasy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Bartas15
Oczywiscie musisz delikatnie zejsc z ciezaru z ktorym skonczyles i spokojnie sobie progresowac przez 8 tyg...
mozesz sprobowac zamienic power clean na hang power snatch jak nauczysz sie robic...?
plyo raz w tyg mozna smialo dodac, jakies skipy, sprinty, tuck jumps, depth jumps (depth jumps konczysz dwa tygodnie przed obozem). Ogolnie plan bym skonczyl tydzien przed obozem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 562
Witam, mam pytanie do osób tu piszących. Macie jakieś doświadczenia w stałej sumplementacji kreatyną przy ćwiczeniu wyskoku/siły/dynamiki. Chodzi mi o dawkowanie po ok. 0,03 g/kg masy ciała, w cyklach np. 5 miesiący ON – 5 miesiący OFF. Czytałem, że przy ćwiczeniu typowo kulturystycznym, zapewnia stałe (choć wolniejsze niż przy dawkowaniu klasycznym) przyrosty. Ale właśnie jak to się ma do tych cech, które wymieniłem w pierwszym zdaniu.

Zmieniony przez - Derek w dniu 2012-06-02 16:44:14

Yesterday You Said Tomorrow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2391
Mam prośbę skierowaną przede wszystkim do Sołtysa.
Chciałbym prosić o jakiś dobry trening na poprawę siły w przysiadzie. Robiłem ten trening z tego tematu ostatnio robiłem trening ciężkoatletyczny. Mógłbyś mi poradzić jaki trening mógłbym zrobić teraz?
Do treningu z tego tematu chciałem wrócić dopiero po wakacjach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 672 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6700
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zabieg - Spadek Kondycji Fizycznej... ? ? ?

Następny temat

[szukam] trzy podstawowe ćwiczenia na brzuch

WHEY premium