SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.3

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 242579

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2845
Pytanie czysto techniczne jak nie chce przesadzić i zacząć od przysiadu w 40kg, to 30% to dużo mniej niż sama sztanga. Czy ćwiczenie polegające na skakaniu ze sztangą, można robić z hantlami w pozycji jak trzyma się sztangę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
to już nie lepiej to? http://allegro.pl/trec-gaba-60kaps-regeneracja-sen-testosteron-zma-i2478842639.html działać działa, choć na mnie dość dziwnie, więc raczej drugi raz bym się nie skusił chyba ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
jak dziwnie:)? bo wlassnie mialem gaba zamawiac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
strasznie mi serce waliło, pociłem się, czułem dziwny niepokój, aczkolwiek jak już zasnąłem po jakimś tam czasie, to rano o dziwo byłem wypoczęty, ale jazdy miałem dziwne... równocześnie z tym suplementowałem daa ultra, ale sprawdzałem, czy to od daa mi się nie robi, na pewno gaba tak na mnie działała

Zmieniony przez - Matizuno w dniu 2012-08-05 15:33:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
bylem dzisiaj na orliku, zyciowke dalem 3 godziny skakania, stestowalem nowe buty przy okazji. Jak na 3 godziny katowania teoretycznie okolo 2 godziny skakania czulem najwiecej mocy, dziwne ale co tam :P przerzucilem na wymiar z poczatku filmiku co widac raptem 10 prób zeby sie nie meczyc za bardzo bo nie mialem w planach ale skusilo i udalo sie mega pozytywnie skroić 4 dunki na wymiarze, wiec mega sie ciesze ze 6 meisiecy przerwy- 1 miesiac skakania i bez silowni tylko samą plyo i wsadami udalo mi sie wrocic na wymiar. zlapalem motywacje choc kuleje na maksa dynamika i boli az w oczach jak sie widzi



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
jak juz mowilem zaj**iscie:D
i powtorze sie... TO BUTY:D:D:D chyba kazdy je poznaje;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 25 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1679
Maverick 1:42 super młyn, a 360 najlepsza na sfd :D. Dobrze, że wracasz do formy, ładnie już to wszsytko zaczyna wyglądać. Ja właśnie też wrócilem z boiska, dzisiaj młyny wchodziły normalnie i udalo mi się pierwszy raz młynka od dechy, niestety nie nagrałem i mam tylko na filmiku nie udaną próbę. Łapajta ;D


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
dobry młyn i pompeczka! zazdroszcze bo ja nie umiem zejść tak nisko, cos mi ciało odmawia posłuszeństwa. beda z Ciebie ludzie czuje!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15347
Maverick buty fajne, ale brałbym inne kolory ;p
nie szkoda Ci nowych na asfalt? :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zabieg - Spadek Kondycji Fizycznej... ? ? ?

Następny temat

[szukam] trzy podstawowe ćwiczenia na brzuch

WHEY premium