SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.3

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 243356

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2167
Tak, wiem co to BMI. Myślę, że wszystko wina tego, że gdy byłem młody nie jadałem śniadań przed szkołą. Odkąd zacząłem trenować wyskok na poważnie jadam już zdrowo i staram trzymać się diety. Teraz waga nie schodzi poniżej 53, chociaż tyle udaje mi się utrzymać :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
nie, to raczej nie jest wina tego, że nie jadałeś śniadań kiedyś tam;P po prostu cały czas jesz za mało i to dlatego ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2167
Też racja. Zawsze było tak, że rano do szkoły bez śniadania, w szkole jakaś bułka słodka i dopiero jedzenie w domu. Ostatnim posiłkiem była kolacja i to wszystko. MAM NADZIEJĘ, ŻE MÓJ PRZYPADEK BĘDZIE PRZESTROGĄ DLA WSZYSTKICH NIEJADKÓW, KTÓRZY ZAJRZĄ DO TEGO TEMATU ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja chyba endomorfikiem jestem, chociaż mogę dość swobodnie waga manipulować. Teraz ważę przy wzroście 185 cm 82,5 kg. Steeler - przy takim deficycie kalorycznym nie dziwota, że ważysz 53 kg. Ale wszystko się da poprawić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2167
Pewnie, że się da. Dobra motywacja i chęci, to 60% sukcesu :> reszta to ułożenie sobie diety i przygotowanie żarełka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 612
witam mam pare pytan ,przysiady robic dynamicznie czy powoli z wiekszym ciezarem,chce poprawic skok mam 175 cm,dosiezny 50 cm
plan na wyskok mam
Przysiady
wykroki
wstepowanie na podwyzszenie
spiecia na palce
robie to w piatek jak robie nogi na siłowni,no i w szkole we wtorek na siłowni zaczne robic,cwiercskoki,wyskoki z podciaganiem kolan do klatki,uginanie nog w lezeniu,robilbym tez wykroki i przysiady ale nie mamy obciazenia na siłowni....

Michael :]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przysiady z mniejszym ciężarem i wykonywane eksplozywnie daj na początek sesji treningowej. Przysiady cięższe, na siłę maksymalną wykonuj na siłowym zakresie powtórzeń i z regularną progresją. Faza negatywna może być powolna, a koncentryczna taka szybka, jak to możliwe bez utraty napięcia. Jeżeli jesteś początkującym ,to możesz ćwiczyć w wolnym tempie, a jeżeli już masz jakiś staż, to nie powinno być problemu. I dobrze by było, żebyś jednak przysiadał 2 razy w tygodniu, raz to może być jednak mało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 612
hmmm no na tej siłowni w szkole są 4 talerze po 20 kg i 2 gryfy,głównie atlasy, ale nie ma stojaka zebym mogl ten gryf polozyc,cos sie wymysli,czyli we wtorek w szkole bede robił powiedzmy przysiady na siłe czyli powoli bo z takim ciezarem nie dam rady robic dynamicznie a w piatek na silce bede robil dynamiczne bo wiadomo na siłowni jest pelno talerzy to dam tak zeby robic je szybko. moze byc? ;d

Zmieniony przez - Spymichael w dniu 2012-03-15 22:47:06

Michael :]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
We wtorek możesz np robić zarzut i martwy ciąg, a w piątek przysiad dynamiczny, zwyczajny i całą resztę. Ciężkie przysiady włącz w plan, ćwicz na razie wolnym tempem, też miałem na początek problem z załapaniem, jak się poruszać szybko na maksymalnym napięciu, to przyjdzie z czasem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 612
a mogłbym tak jak ci napisałem wt na siłe przysiad a w pt na siłce dynamiczny?bo odpowiada mi to,a martwy robie w sr jak robie plecy.no i czy dorzucic we wtorek cwiercskoki czy nie bardzo

Michael :]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zabieg - Spadek Kondycji Fizycznej... ? ? ?

Następny temat

[szukam] trzy podstawowe ćwiczenia na brzuch

WHEY premium