SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.3

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 243345

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
a tak btw, mówią ze fast foody takie nie zdrowe, a ja Wlazłego widziałem jakies 3 lata temu w Mcdonaldzie w częstochowie , jadł własnie Cheesburgera z żonką :D byłem jeszcze młody , nie wiedziałem jak zagadać, ale zdjęcie z nim mam i autograf :D moze te fast foody nie takie złe :D?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
wiesz, przy jego przemianie materii, to taki 1 wypad to nic ;P fast foody na pewno są złe, sam przez wiele lat tego doświadczałem, na szczęście się opanowałem, bo wyglądałem strasznie ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
no ja sobie dzisiaj plułem w twarz, bo przez miesiąc jadłem zdrowo itp a dzisiaj zjadłem 2 kawałki pizzy z chłopakami przy browcu :( ^^ ale myśle ze jak raz na jakis czas , to nic sie nie stanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
bez przesady, raz na jakiś czas nic nie zrobi, przecież dochodzą treningi kosza/siaty czy co tam akurat ktoś trenuje, siłownia itd. byle z umiarem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
no ja mam w pn i w czw na sali w siate 2 i pol godziny, ogólnie jak mam codziennie treningi itp nie czuje ze mam wyzszy trening, ale wydaje mi sie ze jakbym odpoczął z 2 dni , 3 to by było naprawde dobrze juz :) !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2167
@Maveric - ja 53 kg i 171 cm wzrostu. Warunków do gry w kosza ani siatę nie ma, ale trenuję dla siebie i też z nudów :) Chciałbym bardzo przytyć, wyglądam jak najmniejszy kurdupel w klasie. Same kości i trochę mięśni. Poziom tłuszczu 14% hah :P Diety ciężko mi się trzymać, bo w tej kwestii jestem uzależniony od kasy i rodziców ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
ja tez jestem uzalezniony od kasy i rodziców, ale jak widze ze mama zrobiła np frytki na obiad to sobie coś sam przyszykuje , naucze sie dobrze samodyscypliny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2167
Nie chodzi o samodyscyplinę. Jedzenie robię sobie sam od 7-go roku życia. Mieszkam na zadupiu, a do sklepu trzeba jechać autem, a jak czegoś zapomnę kupić, to nikomu się nie chce ruszać dupska na moje zachcianko :P ale jeszcze 3 miesiące i prawko będzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
ja tez blisko do sklepu nie mam, jakies 10 min rowerem ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5064
171cm i 53kg to jest 18,1 BMI czyli niedobór masy ciała czyli jeszcze 2 kg mniej i masz wychudzenie

Zmieniony przez - papryka88 w dniu 2012-03-15 21:22:32

Tak to sie kreci!!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zabieg - Spadek Kondycji Fizycznej... ? ? ?

Następny temat

[szukam] trzy podstawowe ćwiczenia na brzuch

WHEY premium