SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.3

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 242685

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kertab, gdzie dokładnie Cię boli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
mnie z kolei jakis czas juz pobolewa lekko szczyt guzowatości kości piszczelowej, zaczelo sie od turnieju, nic nigdzie zle nie stanalem itd, na drugi dzien bolalo przy kucnieciach, 3 dni i przeszlo i tak po kazdej aktywnosci wracao ale juz nie bolalo podczas siadania itd tylko przy dotyku i do teraz boli, lodem okladam, voltaren, rozciagalem ale przestalem bo nie wiem czy dobrze- metodycznie niby powinno sie rozciagac, a jade teraz na oboz i chcialem dorzucic plan i silke zacząć i teraz nie wiem, bede cwiczyl z opaska pod rzepkę. ktos sie z tym meczyl też?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 466 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28547
Dzisiaj już mniej boli, ale jednak chce żeby nie powróciło, jak np. zginałem tak jak do przysiadu to z tyłu kolana mnie bolało, a tak to z przodu ogólnie całe kolano, a jak naskakiwałem na to kolano np. wyskakiwałem do góry i kucałem po tym to dopiero był ból
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 698
Mav. Masz guzowatość pod rzepką ? w jednej nodze , czy w obydwu ? gdyby nie twój wiek to pomyślał bym, że to Osgooda-Schlattera. Przez to g**** przez poltora roku nie mogłem nawet biegać. Jednak to zaczyna sie w młodym wieku... tak do 16 roku życia

Zmieniony przez - Jennings w dniu 2012-08-11 14:49:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 466 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28547
Jak coś to ból mam w lewej.
Odpuściłem wczoraj bieganie i siłownie, ale pograłem w kosza.
Po tym nasmarowałem się maścią i trochę przeszło.


Zmieniony przez - Kertab w dniu 2012-08-11 14:52:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
jennings- zadnych spuchniec, powiekszonych powierzchni nic nie mam, poprostu jak dotykam guzowatość to czuje ból, bliżej środka kolana, napewno jest to guzowatosc gdyz rzepke wymacalem dokladnie i nic nie boli. jak skaczę itd to nic nie boli , nie odczuwam dyskomfortu ani nic,ale jednak bol wyczuwalny dotykiem czuje- tydzien juz nic nie robie odpoczywajac przed obozem. zreszta dotyk pojecie wzgledne- jak tak lepiej wymacam teraz to czuje, te 6 dni cos daje bo z dnia na dzien niknie ból.

Zmieniony przez - Maverick15 w dniu 2012-08-11 15:03:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
Wygrałem konkurs...w słabym stylu i formie ale wygralem:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Gratulacje!

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 466 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28547
Gratuluje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4273
Gratulacje :D
@hayabusa od jakiegos czasu boli mnie kolano (pisalem kilka stron wczesniej) najlepsze jest to ze boli mnie przy wstawaniu i chodzeniu, a jak naprzam, skacze, pakuje itd to nic nie boli, ale zaczalem robic cwiczenia co ktos tutaj wrzucil tez kilka stron wstecz, jem sobie artresan codziennie 1 tabsa, rozciaganie i praktycznie przestalo mnie bolec ;d
od poniedzialku wracam do treningu na silce bo forma spadla niesamowice... tak ze teraz lece po 40'' vert ;d
pzdr ;)

Zmieniony przez - Bartas15 w dniu 2012-08-11 21:33:39
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zabieg - Spadek Kondycji Fizycznej... ? ? ?

Następny temat

[szukam] trzy podstawowe ćwiczenia na brzuch

WHEY premium