SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.3

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 243696

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prawie łbem przywalasz w obręcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
i cwicze od 1,5 roku jednym planem stad a wy wybrzydzacie i kombinujecie;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136
Cześć wszystkim ! :) od jakiegoś czasu śledzę forum i podziwiam tutaj wszystkich :D i tych pro i tych co dopiero zaczynają i widać ich zafascynowanie i chęć do działania. Ja skacze już rok i 6-7 miesięcy (było trochę przew i braku motywacji jak to czasami bywa :) ) Teraz dobiłem lekko do ponad 90 cm z dwóch nóg :) ale czuje że z piłką moja moc duuużo spadam więc jak ktoś by mógł powiedzieć mniej więcej co robię źle przy wyskoku to bym był wdzięczny, link :


Później postaram się wrzucić jakieś wyraźniejszy filmik, a ten najlepiej oglądać w oryginalnej jakości :)

Zmieniony przez - topaz93 w dniu 2012-07-12 00:52:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
przede wszystkim jak konczysz naskok lewa noga to wsadzaj prawa reka....albo dwoma. I radze uczyc sie na nizszym koszu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136
Kurcze to jest najniższy jaki znam, no a z 2 rękoma to jeszcze nie dolatuje ;P ale jutro spróbuje prawą skończyć :)

Zmieniony przez - topaz93 w dniu 2012-07-12 01:10:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
hmm to co wyżej, przy takim naskoku, kończ lewą ręką.
może spróbuj też bliżej obręczy się wybijać i bardziej pionowo, poza tym proponuje nabieg robić z delikatnym łukiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136
to co jest nie tak z tym wyskokiem że Soltys napisał żebym kończył prawą, a Ty twierdzisz żeby lewą ? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
tfu, pomyłka :P źle napisałem, miało być prawą ręką nie lewą ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1581
Hadzbe, czemu pod nogą nie zasadziłeś? ;)

A genius? That's nothing compared to me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 159
Witam drogich Panów i wszystkich fanatyków wyskoku, jestem nowy na forum i najbardziej mnie boli to że prawdopodobnie od sezonu zimowego będę musiał się w końcu wziąć za wyskok na poważnie, kończę już 24lata, z roku na rok progres w moim dosiężnym jest, tylko moim treningiem jest głównie samo granie w siatkówkę, plażową halową i tak w kółko mam
187cm wzrostu
73kg
243cm rękę
ok.320cm z miejsca
ok. 345cm z rozbiegu

szczyt formy miałem w tamtym roku w marcu 337cm (do tablicy) jak widać i bez siłowni progres może być robiony, wystarczy chcieć, kiedyś jak byłem w liceum to mi wmawiali że się nie da że to trzeba się urodzić z tym i takie tam, wtedy miałem około 330, jak widać można, zachęcam do trenowania wszystkich partii mięśni, zbijania masy i latania (u mnie optymalna waga wynosi 74kg osiągam przy niej najlepsze wyniki), także będę pisał pracę magisterską na temat wyskoku dosiężnego jak widać można połączyć przyjemne z pożytecznym :)

bariera 1m przekroczona, ale wam powiem czuję się super nie łapię kontuzji jakichś nie uleczalnych, czasami zdarzy się coś krótkotrwałego, także jedziemy z koksem dalej, polecam przy mocniejszym treningu suplementację w miarę możliwości finansowych, węglowodany i białka na pewno nie dadzą wyskoku same z siebie ale używając ich zapewnimy sobie wystarczającą odbudowę organizmu na kolejny trening co za tym idzie wysoką motywację która ma bardzo duży wpływ na tą cechę jaką jest wyskok dosiężny, ponieważ najlepiej wyskok idzie w górę jeżeli robimy ćwiczenia na "maksymalnym gazie"

Pozdrawiam

lecimy na 90/110 minimum na przyszły rok :)

Siatkówka, pasja, trening...

No Days Off

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zabieg - Spadek Kondycji Fizycznej... ? ? ?

Następny temat

[szukam] trzy podstawowe ćwiczenia na brzuch

WHEY premium