SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.3

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 242643

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
Ładnie Mav... Ja po ponad 4miesiącach od operacji jedynie mogę "pochwalić się" wsadami na kosz około 2.80 ^^ choć i tak teoretycznie nie powinienem nawet piłki dotykać^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Witam :).

Oto kilka paczek po złamaniu i załamaniu na koszu około 2.90.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 698
krece kostki regularnie ze 2 razy w roku. Juz mnie cholera bierze. Pytanie. Po jakim czasie od skrecenia zaczynacie skakać powoli ? a po jakim mniej wiecej zaczynacie normalnie grac biegać itp .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15347
Jenings, to zależy od tego, co zrobiłeś po skręceniu
jak od razu noga w górę + lód, potem okłady altacet itp, to kilka dni i możesz zaczynać lekko grać
a ze skakaniem mocnym to z 2 tyg bym poczekał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
co Wy ludzie macie z tymi kontuzjami, kości sie łamią :D ja codziennie po 3h (czasem więcej) w siate gram i nic nie jest, a skacze na maksa , do tego siłownia i robota :P ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
Mate- butów mi nie szkoda, tzn wzialem je na test bo na hale dopiero na obozie wejdę czyli za tydzien, a mam w domu jeszcze hyperdunki 2012 wlasciwie nowki funkiel bo 2 miechy w nich pogralem na hali tylko i kontuzja przyszla wiec 2 pary praktycznie nowiusieńkie, a na orlik bede bral czesciej stare HD 2011 raczej bo w 2010 edycji pdoeszwa mi sie zapadla na pięcie a poprzednie 2 pary shoxów carterów kolumny sie posypały, wlasciwie w ciagu 2 miesiecy ktore skakalem na betonie szlag trafil 3 pary butow ktore byly naprawde w super stanie bo tylko na hali grane :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2845
Dwa miechy to chyba w nich nie pograłeś, bo HD2012 pojawiły się dopiero w lipcu :)

ps. Ponawiam pytanie, jak nie mam jeszcze stosunkowo dużej siły w przysiadze, podkoski ze sztangą można robić z hantlami? w pozycji do wypychania (jak na barki), czy np.w swobodnie opuszczonych dłoniach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
tzn pokrecilem modele racja ;) chodzilo mi o 2k11, pomylilem modele z sezonem :) także mój błąd ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 775 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22704
Oglądam material z B-Ball od Londera na YT i musze powiedzieć ze Hadzbe rozwalil tam system ! Taka winda, chlopaku propsy za postępy !

http://www.sfd.pl/Cineko/dziennik/_no_to_leeecimy-t598458.html#post3 / dziennik treningowy

"Bez woli przygotowania, nie ma woli zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
Zobacz mojego windmilla z rozgrzewki i windmilla pepy z konkurssu:P a on wyższy z 5cm ponad:P
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zabieg - Spadek Kondycji Fizycznej... ? ? ?

Następny temat

[szukam] trzy podstawowe ćwiczenia na brzuch

WHEY premium