SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.3

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 242575

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8810
Żeby zdobyć tą siła+moc+szybkość trzeba mieć trochę wiedzy... bardzo często nauczyciel w-f nie jest w stanie doradzić w jak sposób trenować, więc ludzie kuszą się na takie programy. Widziałem łepków którzy budowali wyskok za pomocą skakanki albo suwnicy. Inni natomiast robili setki powtórzeń przysiadów na małym ciężarze bo się boją, że im nogi urosną od siadania z dużym ciężarem i nie będą mogli skakać Autentyczne przypadki gości którzy grają w kosza.
Cieszy mnie fakt że w google pod hasłem "jak poprawić wyskok" na 4 miejscu jest SFD, czekam na ten moment kiedy google będzie odsyłać do tego tematu. Byłoby to zbawienie dla 99% amatorów skakania

Zmieniony przez - mesjasz19 w dniu 2012-05-05 11:45:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
Moi kumple (jeszcze zanim zostaliśmy kumplami) robili programy typu AA, SD. Dało im efekty dobrego jumpa, ale niestety jeden z tych kumpli ma teraz problem z kolanem, poprostu go boli jak za długo gra... Nie zrobi pełnego siadu bo go boli... Za wysoka cena za taki wyskok (teraz ledwo nadgarstek nad obręcz przy 198cm wzrostu...)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 804
198cm to dokładnie jak Michael Jordan ;) a twój kolega tylko nadgarstek nad obręcz więc bez porównania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
jedynie co go może usprawiedliwić to około 107kg wagi:P (sporo mięcha, ale i brzuszek jest...)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 804
Jordan ważył chyba tylko troche poniżej 100kg więc kolega też może poskakać a nie może on nic zrobić z tym bólem kolana?? lekarz mu nie może pomoć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
tyle że Jordan miał coś koło 4% tkanki tłuszczowej :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5064
Znam wiele osób o takim wzroście i większość ledwo wsadza piłkę do kosza a niektórzy nie wsadzą. Gdy skręciłem nogę byłem z kumplem na orliku gość ma zasięg 262 przy wzroście 194 i ledwo piłkę wkłada na koszu 300cm a gra w kosza od wielu lat.

Zmieniony przez - papryka88 w dniu 2012-05-05 12:43:00

Tak to sie kreci!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 804
a jak ma koleś wzrostu 198 to z ramionami może nawet z 270 to do kosza ma 35cm
więc wsad powinien być bardzo łatwy dla kogoś takiego



Zmieniony przez - florek27666 w dniu 2012-05-05 12:48:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5128
florek27666
a jak ma koleś wzrostu 198 to z ramionami może nawet z 270 to do kosza ma 35cm




taki zasięg rąk to chyba rzadko jest spotykany przy takim wzroście ;p

z całym szacunkiem ale "kto nie robi nóg ten baba... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zabieg - Spadek Kondycji Fizycznej... ? ? ?

Następny temat

[szukam] trzy podstawowe ćwiczenia na brzuch

WHEY premium