SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.3

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 242634

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
nie no nie doczytalem;p

po ciezkich treningaach to lez i miej wyj**ane na wszystko;p

ale takie plyo w jakis dzien bym se zapodal na swiezosci;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale czemu w wodzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291


bo chlodno;p bo przyjemny opor;D i ogolnie zaje** urozmaicenie;d





Zmieniony przez - Hadzbe w dniu 2012-07-05 16:48:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
to wyskakiwanie z wody to ryzyko, wariactwo wrecz, nie trudno sie pośliznąć. ja dzisiaj bylem na pierwszej dunk sesji od ponad 7 miesięcy i tragedia, ani jednego wsadu nie zrobilem, zero dynamiki, techniki, nabieg wogole niepewny, to naprawde fatalne uczucie ze nie moga wyjsc wsady ktore keidys robilo sie za 1 razem... dolina , ale wierze ze zacznie to wszystko wracac z czasem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
zacznij od nizszego kosza jak masz gdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
chyba bede musial, tam jest drugi kosz, pierowtnie ten ktory katowalem rok temu ale wycinali drzewo stojace za nim i zahaczyli o kosz i sie znizyl jakeis 20, jesli nie walnie mi tablica na leb to nastepna sesje poskacze na ten nizszy, tam bez problemu po kozle wejdzie dunk, a tutaj na ten wymiar z wystawki i od deski na jakies 50 dzisiejszych prób ani jedna nie byla nawet blisko celu, wzialem mala pileczke wielkosci pileczki do ręcznej to na luzie weszlo, ale to akurat miarodajne nie jest. musze sie rozskakac bo naprawde zastój niesamowity.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
Panowie dacie Tu jakiś plan FBW z naciskiem na wyskok ? bo szukam i znaleźć nie moge, a nie ukrywam że pocwiczyłbym klate/brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5064
Ja bym sobie mógł robić playo w wodzie heh jestem ratownikiem na odkrytym basenie i teraz jedynie pracuję nad opalenizną mało czasu na trening ale robię sobie jakoś te treningi

Tak to sie kreci!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5128
wróciłem w końcu na siłownie ;D
jadę treningiem z pierwszej strony tj.

pierwszy dzień treningowy:

-podskoki ze sztanga na plecach 30% ciezaru z przysiadu 3x5
-przysiad 5x5 progresja duzy ciezar
-wykroki lub przysiad bulgarski 3 x 8 na noge
-brzuch silowo <podciąganie nóg w zwisie, i na takiej maszynie jednej też robię>>


drugi dzien treningowy: <<tutaj zmieniłem trochę po braki techniki mam >>

-push press 3x8
-clean pull 5X3
-martwy ciag 5x5 progresja

dodać coś jeszcze do tego drugiego dnia ? czy wystarczy?

z całym szacunkiem ale "kto nie robi nóg ten baba... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wsn, zawsze możesz dodać 1 lub 2 dni upper body
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zabieg - Spadek Kondycji Fizycznej... ? ? ?

Następny temat

[szukam] trzy podstawowe ćwiczenia na brzuch

WHEY premium