SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.3

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 243760

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
tak Krzych zgadzam sie z Tobą :) dlatego pracuje troche nad dynamika , owszem sily brakuje tez i wtedy brakowalo troche choc dawalem na zmeczeniu paki zawsze po treningach, w kazdym badz razie nie mam zbyt dynamicznego wyjscia w gore i to taki mankament nad ktorym musze popracować, dojdzie od nowego sezonu silownia i skupie sie glownie na dynamice i filarach czyli atg i mc. zastanawiam sie czy bardziej dynamike robic w formie plyo czy siłowni i chyba skupie sie na plyo poki co a na silowni dorzuce w formie dodatku jak sily beda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
plyo ponoc wlasnie lata taka dziura miedzy szybkoscia a sila wiec celowalbym w lekka i ciezka plyometryke oczywiscie jump squat na silowni takze powinien byc podstawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja teraz odpoczywam po 4-tygodniowym cyklu plyo. Do kupy zrobiłem może już 20 tygodni, ciekawe, jak rezultaty, Póki co zauważyłem, że znacznie łatwiej mi się wychodzi w górę do ataku, jak gram w siatkówkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
jump squaty wykonuje wlasciwie juz teraz tak jak mi zaleciles Łukasz za co dziekuje poraz kolejny, wogole jak u Ciebie, zażegnałeś juz problemy zdrowotne?
tak bede bazowal na plyo, niedawno dorzucilem w bardzo ciekawy sposob atg - do pseudo sztangi dosc ciezkiej dorzucilem 4 hantle- po 2 na końcu sztangi po 10kg kazdy i robie sobie siady w wolne dni. przekomicznie to wyglada- hantle uwiazane sznurkiem do "sztangi" zrobie moze zdjecie jutro i wrzuce :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sołtys, Ty grasz w kosza amatorsko, półzawodowo czy zawodowo? W ogóle myślisz, żeby zająć się tym profesjonalnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
Sołtys to solidny ligowiec, jak możesz nie wiedzieć Krzych?! :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Coś mi się kojarzyła nazwa Żubry Białystok, ale nie siedzę w koszu, więc może się wygłupiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
dobrze, jump squaty mozna tez w pewien sposob potraktowac jako ciezkie plyo wiec radze zrobic dluzsza przerwe w tyg od normalnego plyo i skakania...
u mnie w porzadku ze zdrowiem (odpukac) ale pracuje 10 godzin na sloncu wiec treningi ograniczac do minimum przyzwoitosci (przerwa od plyo miesiac).
Krzyh93 myslalem ale padla u nas koszykowka profesjonalna w bialymstoku na amen wiec musialbym wyjezdzac z bialego....a ze studiuje dziennie to odpada niestety... Zostala mi reprezentacji politechniki i amatorska liga no w zubrach gralem jak byli seniorzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chociaż już chyba niedużo Ci tych studiów zostało, więc może nie wszystko stracone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1581
Wykonując plyo dwukrotnie w tygodni w dni wolne mogę delikatnie grać w kosza czy regeneracja? (


Jak wiele powtórzeń sugerujecie?

A genius? That's nothing compared to me.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zabieg - Spadek Kondycji Fizycznej... ? ? ?

Następny temat

[szukam] trzy podstawowe ćwiczenia na brzuch

WHEY premium