SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.3

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 242584

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co byś powiedział na przesunięcie treningu klatki na środę i wsadzenia push pressa jako pierwsze ćwiczenie? Dajesz jeszcze ze 2 unoszenia i masz dobrze przerobione barki dodatkowo. Wtedy w piątek daj dzień pleców i jako pierwsze ćwiczenie power cleana, reszta jak jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3356
mam siłke w domu wiec nie robi mi to róznicy moze byc sroda :p zapomnialem dorzucic barków do rozpiski a robie je w poniedziałki, podstawowe cwiczenia spory ciężar mało serii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Siema, panowie pytanie mam, skakanka rozwija nieco wyskok ? bo planuje sobie zakupić

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3356
Mnie sie wydaje że raczej szybkość, popatrz na treningi bokserów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8810
Igor101
Chcesz rozwijać wyskok to wykonuj plan z pierwszej strony, skakanka na rozgrzewkę dobra a nie jako ćwiczenie poprawiające wyskok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15347
Hadzbe nie pamiętam co było do wygrania ale wsady które wygrywały np zwykły z dwóch rąk z jednej nogi, 180, z narzutu z jednej nogi. takie normalne. a "dunkerzy" po prostu wysocy pod 2m bez większych skillsów :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Ok dzięki / nie mam sprzętu, może jak na publiczną wbije... a jakiś plan bez sprzętu jest w linkach ?

Zmieniony przez - Igor101 w dniu 2012-07-19 08:34:42

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 306
Trening nie na siłowni to na przykład super dunks 3 (wpisz to w google i weź pierwszy link). Tyle, że trzeba go robić 5razy w tygodniu i wymaga bardzo wielu powtórzeń. Jak się uprzesz to nim też wyskok zrobisz tylko trzeba więcej samozaparcia i dyscypliny niż trenując na siłowni 2x w tygodniu.

Wiedzcie, że dla skoczka jedna tylko droga,
W nogach szukać wyskoku i dążyć do Boga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
żadnych superdunksów!!!!!! maciurka, nie pisz takich bzdur... Igor, poczekaj, na pewno ktoś Ci pomoże z tym planem bez sprzętu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Ok mam nadzieje obecnie rozpisałem sobie taki plan, ogółem aby coś zawsze poćwiczyć i być w formie

A:

Nogi - Łydki

Pistolety - 3s
Wspięcia na palcach - 2s



Klatka - Barki - Triceps

Pompki klasyczne - 3s
Dipsy - 3s
Pompki tyłem - 2s

B:


Plecy - Biceps

Podciąganie podchwytem - 3s max
Podciąganie nachwytem - 3s / negatywy

Brzuch

Noyżce 2s
Podciąganie nóg w zwisie 2s


i do tego ewentualnie bym coś mógł dodać w dni osobne, tylko nie wiem w jakie dni ten plan wyżej przerabiać

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zabieg - Spadek Kondycji Fizycznej... ? ? ?

Następny temat

[szukam] trzy podstawowe ćwiczenia na brzuch

WHEY premium