SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.3

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 243568

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
ja wyczynowo w siatkę nie gram, ale wydaje mi się że logiczny jest nabieg kończony lewą nogą w przypadku prawej ręki atakującej, bo wówczas zamach jest łatwiejszy,i chyba się nie pomylę mówiąć że większość siatkarzy a nawet bardzo duża ilość tak właśnie atakuje z prawej ręki nabiegając lewą nogą jako ostatnią. anatomicznie chyba daje to większą możliwość odchylenia prawego części tułowia i zwiększenia zakresu zamachu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
no dokładnie mi się tak samo wydaje, zresztą pamiętam jak kiedyś w tv jakiś trener ( chyba Mazur lub Drzyzga) stwierdził, że dany siatkarz skacze nietypowo jak na praworęcznego, prawą nogą z przodu... za stary jestem, żeby się przestawić na prawa/lewa/prawa:P dzięki za odpowiedź ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja robię lewa-prawa-lewa, prawą dostawiam i wyskok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
jak dla mnie dziwne ze trener kaze Ci zmieniać ustawienie stóp, zamiast doskonalić to co już masz każe zmieniać, adewkatnie do koszykarzy, niekoniecznie musi być cudowny jak to komentatorzy nazywają 'stroke' bądź release , ale należy doskonalić skuteczność, w takim wieku już trudno o przestawienie się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
no właśnie, też mnie to trochę wkurza, bo to już drugi trener próbuje mnie nastawiać, a mi tak jest wygodnie i tyle, czuję, że jakbym próbował zmienić (co nie jest łatwe, przynajmniej dla mnie), to byłoby jeszcze słabiej, ale nic tam, niby 24.03 mam jechać na jakiś turniej, zobaczę, jak będzie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
Panowie ze strony wczesniej (sołtys, papryka i w dużej mierze Hadzbe) dzieki za odpowiedz, właśnie tych słów "motywacji" mi brakowało :D Umiecie chłopaka zmotywowac! :)
czyli moge sobie na sniadanie pyknąć 3 jajeczka + 2 kromki razowe ? - czy coś bardziej o treści Rybka + 2 kromki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
jajka na śniadanie jaknajbardziej wskazane, do tego szklaneczka mleka i brzmi dobrze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
ok, bo ja dziennie jem jajq i 2 kromki, to wypijać też do tego mleko ? bo tak to herbatke sobie robie, ale jak zdrowiej mleko , to mleko :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2167
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
ale ile tego mleka moge dziennie wypić ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zabieg - Spadek Kondycji Fizycznej... ? ? ?

Następny temat

[szukam] trzy podstawowe ćwiczenia na brzuch

WHEY premium