SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.3

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 243649

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
ja diete zawsze tez trzymalem, ale jak teraz chodze do pracy, do tego zrobie plyo, badz wyrwe sie teraz na boisko to ciezko zjesc wartosciowo tak jak wczesniej gdy do pracy nie chodzilem, zazwyczaj wracam z roboty o 17, ale sa dni ze wyjezdzam o 7 i wracam o 21-22, wiec ciezko ogarnac dobry posilek choc w te dni oczywiscie nie cwicze. poczekam jeszcze na opinie reszty co do dobrego białka potreningowego i cos postaram sie wybrać, bo resztke juz mam Mass sfd activatora, takze dzieki Matizunio, tą pozycję sobie zapiszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20165
Wszystko zależy od funduszy jak są małe to econo z SFD się nada.
https://sklep.sfd.pl/SFD_SFD_WPC_Protein_ECONO_v2-opis26459.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 735
..szczecin ... drugi konkurs w ciagu dnia



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 735
nieudany duble up ale za 10 lat wejdzie ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 735
p.s. jedyna bialko ktore moge polecic to optimu titanium/ lub inne tej firmy / ..wieksza reszta to totalny syf lepiej zainwestowac w diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
oczywiście, że zawsze lepsza jest dieta, niż jakieś suple, optimum robi bardzo dobre białka, aczkolwiek, czy reszta to syf, to nie wiem, nie będę się kłócił, ja z dymatize byłem zadowolony, wiedząc, o sprawie z wałami etc, zresztą, to tylko uzupełnienie diety, nic więcej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 735
z dedykacja dla soltysa ... ostatniego ktory wierzy w sile przysiadu ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20165
Gratulacje Powietrzny ! Tylko po co po raz kolejny zaczynasz z tym przysiadem....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Ban na miesiac, prosilem wiele razy o spokoj. Nie rozumiesz - trudno. Bedziesz sie klocil gdzie indziej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szkoda, facet ma 37 lat i zaszedł bardzo wysoko, a zachowuje się jak dziecko.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zabieg - Spadek Kondycji Fizycznej... ? ? ?

Następny temat

[szukam] trzy podstawowe ćwiczenia na brzuch

WHEY premium