SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.3

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 242649

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bartek, czy podczas przysiadów ze sztangą opierasz zdecydowaną większość ciężaru ciała na pięcie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
ja wlasnie po Streetball Zalesie:)
doslzismy do finalow..wyszlismy z grupy;)
a po konkursie trojek komentator organizator mowi do mikrofonu:

,,a teraz zapraszamy wszystkich blizej na maly pokazik, bo jest z nami jeden z najlepszych dunkerow w polsce Damian Harsze''

i polecialem standardem jako ze kosze wymiar metalowe i nieuchylne
wiec plecak z narzutu,windmill z reki, reverse tylem, pompka z reki, widnmill z narzutu i 1 reka z dystansu:) i wszystko za 1 probami:)

srali ogniem chlopaki a ja sie dziwie ze dalem rade;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ogień Widzę, że forma odpaliła w kluczowym momencie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
slaba forma bo jak wiadome kolano mi chwilowo dokucza;) teraz odpoczywam dwa dni... potem trening a 8 lipca moj priorytet:)

3x3 eliminacje mistrzostw polski z Gortatem Lublin

i chce 360ke z reki gortiego zasadzic;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2445
ziomki mam proźbę ułożylibyście mi jakąś rozpiskę z treningami żeby się dobrze rozruszać?? nie grałęm w nic 2 miechy (pewnie nawet dużo więcej bo w zime co było co robić) wczoraj poszedłem znowu pogarć w piłkę i sie wywróciłem na prawej nodze i poleciałem do tyło a teraz jej wyptostować nie moge bo boli, a jak mam zgiętą to nic a nic nie czuje zatem proszę o pomoc dotyczącą ułożenia planu

Zmieniony przez - florek2766 w dniu 2012-06-30 22:14:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4273
Krzyh, nie mam pojęcia, moze jakis wplyw ma to ze trenuje we fjuzach 2010, a tam wiadomo jest poducha, i ta kostka jest wyzej troche, ale dzisiaj juz mnie nie bolalo kolano praktycznie wgl ;p postanowilem nie skakac z jednej nogi juz i koniec ;d bo sie boje ze mi sie odnowi ..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 155 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11364
Bartas15, ja skaczę cały czas z jednej nogi i jakoś nie mam kontuzji, może lądujesz byle jak i tak wychodzi, bo nie chce mi się wierzyć, że to przez wyskok z jednej nogi...

WHAT HURTS MORE,
THE PAIN OF HARD WORK
OR THE PAIN OF REGRET?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
pewnie ma zaburzony balans miesniowy w jednej nodze i wychodza z czasem problemy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291




lipek . 360 pod noga nad dwoma osobami i to z lewej strony.

ja koncze kariere ze wsadami. dziekuje dobranoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zabieg - Spadek Kondycji Fizycznej... ? ? ?

Następny temat

[szukam] trzy podstawowe ćwiczenia na brzuch

WHEY premium