SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.3

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 242707

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
no właśnie co do animal flexa, miałem go brać na początku stycznia... chyba tydzień czasu brałem i bach kontuzja... i tu pytanie do Ciebie Soltys, czy w moim przypadku w trakcie rekonstrukcji można brać ten preparat? Da on jakieś pozytywne skutki czy to raczej strata czasu jak na ten etap rehabilitacji i poczekać z nim na trochę później?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9387
zadawalem to samo pytanie rehabilitantowi w reha sport powiedzial ze to strata kasy lepiej zjesc dobry drob lub rybe:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 183
1. Ile masz lat?: 16
2. Co trenujesz aktualnie?: gram w koszykówkę, prawie codziennie, nie w klubie
3. W jakie dni sa treningi?:
4. Czy trenowales kiedys na silowni?: nie
5. Czy mozesz miec dostep do silowni?: nie
6. Czy cos Cie boli, masz jakas wade, kontuzje ciala?: czasami bóle kolan, wada, która ma zniknąć do 17 roku życia
7. Jaki masz wyskok dosiezny? Jaki z rozbiegu/naskoku?: dosiężny: 50 rozbieg: 60
8. Chcesz poprawic wyskok z jednej nogi czy z dwoch?: i to i to, ale bardziej mi zależy na jednej.

Zmieniony przez - Andrzej112222 w dniu 2012-04-16 22:54:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
zadawalem to samo pytanie rehabilitantowi w reha sport powiedzial ze to strata kasy lepiej zjesc dobry drob lub rybe:)

To prawda ale tak jest po prostu łatwiej Nie zawsze mamy czas na pełnowartościową dietę.
Co do działania to na dłuższą metę na pewno ma pozytywny efekt. Ale też nie ma co liczyć że będzie niesamowita poprawa po 2 tygodniach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
mam prośbe do osób które mają opaskę muellera pod rzepkę- moze ktos wrzucic zdjecie pokazujace srodek opaski a najlepiej wkład ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106





widzieliście...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5128
kurde dziś w szkole mieliśmy turniej w siatkówkę par mieszanych i 4 kontuzje niestety były... palce połamane u dwóch osób, ja z kolegą poskręcane kostki, a już czułem że fajnie mi sie skacze, wyskok idzie w góre a tu kurde taka wpadka, normalnie odechciewa się wszystkiego...

z całym szacunkiem ale "kto nie robi nóg ten baba... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
o kurde... palce jak palce, ale kostki to licha sprawa... hmm 3/4tyg i wrócisz do skakania :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5128
lekarz kazał mi juz w poniedziałek isc do kontroli co jest dla mnie śmieszne... ;/ ale kurde znowu będzie trzeba pracować nad pozbyciem się takiego oporu/strachu przed skakaniem na 100% . na dodatek ta sama kostka drugi raz skręcona w przeciągu półtora roku chyba... jest sens teraz już zainwestować w stabilizator jakiś? dodam że buty mam za kostkę lebrony 8 a i tak noga poleciała...

z całym szacunkiem ale "kto nie robi nóg ten baba... "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zabieg - Spadek Kondycji Fizycznej... ? ? ?

Następny temat

[szukam] trzy podstawowe ćwiczenia na brzuch

WHEY premium