SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.3

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 243934

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
mieć dziewczyna dunkerke , marzenie każdego skoczka :D fajnie by sie razem "skakało" hehe:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2167
Tego mleka to nie jestem pewny, ale myslę, że ze 2 szklanki (500 ml) Ci starczą. Jedna rano, a druga podczas innego posiłku. Tylko pamiętaj żeby pić mleko "chude" tzn. z jak najmniejszą zawartością tłuszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
mleka pij raczej bez oporu, karton dziennie czyli litr nie zaszkodzi, ja zwykle dziennie z 2-3 szklanki wypiję, zawsze do szkoly weź sobie banana zamiast jakichś batonów i początek dnia będzie spoko :) śniadanie wbrew pozorom to jeden z najwazniejszych posiłków, a wielu o tym zapomina jedząc niewiele, albo byle co. az przeraża nieświadomośc ludzi, ale z drugiej strony jak nikt tego nie uczy w naszej oświacie nawet na kierunkach to co tu sie dziwić, nie każdy ma zapał i chęci by szperać i szukać po necie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
batonów nie jem, do szkoły biore sobie 2 bułki razowe z sałatą, pomiroderm i ogórkiem(oczywiscie bez soli i pieprzu) i tyle mi wystarcza, przychodze jem obiadek , trening no i zawsze po treningu szklanke mleka (250ml)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
tak jak napisałeś tak jedz i jak masz możliwość to zawsze wybierał produkty mleczne w miejsce innych szkodliwych. Ja pewnie do dziś bym się nie zmotywował do zdrowego trybu życia i jadłbym w mcdonaldach i same słodycze, ale wizja wyskoku była kluczem do tego i zawsze zanim wezmę do ręki coś niezdrowego to przemyślę to i wybieram zdrowe produkty. krzywdy sobie nie zrobisz jak raz na jakiś czas zjesz coś niedobrego energetycznie. Białko węglowodany kiedy nalezy i będzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
sluchaj Maverick , a takie chociażby monte zdrowe jest, niby jest tam dużo mleka itp , no ale czekolada tez jest, i co w takim wypadku ? albo danio i te takie róznegorodzaju serki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
te danio i monte to dla dzieci dobre może są, fakt że smaczne ale zapomnij, jogurt naturalny, kefir i serek wiejski to eksplozja białka w porównaniu do innych, Danio też może być, ja go stosowałem jako dodatek do ryżu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
nie przewartościowujcie tak bardzo roli mleka:) w fazie wzrostu, jest ono potrzebne, jak najbardziej, ale im człowiek starszy, tym mniej wapnia przyswaja i to mleko już nie jest takie super-extra, jak to jest w przypadku dzieci... na pewno nie szkodzi, ale nie jest to jakiś cud ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2167
Maverick, a Ty ostro trzymasz się diety czy po prostu zdrowo się odżywiasz? Mnie jako ektomorfikowi ciężko strasznie ćwiczyć wyskok, trenować siatkę i jednocześnie przybrać trochę kg na masie ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
steeler- witaj w klubie, ja przy 178 cm wzrostu waże 72 kg, kiedyś ważyłem jeszcze mniej i to około 10 kg mniej to sobie wyobraź. mam ogromne problemy z przytyciem i cieszę się z tego powodu, kiedys jadlem dzien w dzien mcdonald itd i nic nie tyłem, a dzisiaj gdy już nie ćwiczę 4 miesiące i energia się we mnie wręcz buntuje, to dalej na wadze nic nie przytyłem. Diety się nie trzymam jakoś, w wakacje miałem czas to super trzymałem dietę i przyznam że wtedy mialem najwieksza eksplozje siły. Dziś poprostu jem dobre śniadanie, na obiad najczęściej to co w domu jest i kolacja i posiłki przed i po treningowe to już białko i węgle
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zabieg - Spadek Kondycji Fizycznej... ? ? ?

Następny temat

[szukam] trzy podstawowe ćwiczenia na brzuch

WHEY premium