SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.3

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 243754

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
proponuje we wtorek wolne i w sobote, trening szybkosciowy mozesz polaczyc jakos z graniem w kosza (przed lub po)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 306
Dzięki za odpowiedź.

Wiedzcie, że dla skoczka jedna tylko droga,
W nogach szukać wyskoku i dążyć do Boga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
jak to sie nie da jak sie da Maciurka :D 40 stopnie najlepsza pogoda :P 2 butelki wody i można sie konkretnie wypocić :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8818
Taki trening to za wiele nam nie daje bo im więcej tracimy wody z organizmu tym mniej efektywnie trenujemy więc korzyści znikome, a uzupełnić nie jest tak łatwo jak wypocić. Przy 40 stopniach mózg się broni przed udarem i normalny człowiek mieszkający w klimacie umiarkowanym nie wykona treningu na 100% swoich możliwości. Także warto zaczekać do wieczora i poskakać bez słoneczka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
tak albo krotko intensynie i do domu. Akurat trening dynamiczny da sie tak wykonac, gorzej jakby ktos maraton trenowal....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20165
Czy jest ktoś w stanie podpowiedzieć mi co mógłbym wykonywać na basenie, bo mam zamiar chodzić na niego po 2 najcięższych treningach czyli przysiadach i martwym itd. W celu rozluźnienia i polepszenia regeneracji. :)
Jestem otwarty na wszelkie sugestie.
Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ja bym chyba tylko lezal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
rob plyo w basenie;p skipy;p podskoki z nogami do klatki. wyskakiwanie z basenu:)

ja juz doszedlem do siebie;)
dzisiaj jeszcze chwilke powsadzac a jutro i sobote leze nad woda ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20165
Po najcięższych treningach mam robić plyo w basenie ?!?!!? Myślałem nad jakiś pływaniem wolnym tempem i coś w tym stylu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pakuj się do jacuzzi i opierdzielaj się godzinę A tak na serio to w grę wchodzi chyba wyłącznie wolne tempo
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zabieg - Spadek Kondycji Fizycznej... ? ? ?

Następny temat

[szukam] trzy podstawowe ćwiczenia na brzuch

WHEY premium