SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.3

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 243889

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1246 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36395
dzieki ale takie posty nie sa mi potrzebne.
chodzi o to, że nie bede tego mogl wykonywac i tyle, nie mam dyskusji ale ty wiesz lepiej. dzieki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5064
Nie zawsze musisz instruktora słuchać bo takim instruktorem zostają ludzie którzy zapłacą 900 zł za kurs a niekoniecznie posiadają wiedzę przed i po kursie. A 30% to nie jest dużo na początek możesz robić podskoki z samą sztangą.

Tak to sie kreci!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
staranny ciezko to czyms zastapic po to podstawowe cwiczenie na wyskok...czemu instruktor nie pozwala? rozumiem ze nie mozna rzucac ciezaru na ziemie na niektorych silowniach ale skakac z nim? kogo to obchodzi...
Co to ze trzeciego dnia to wlasnie tam nalezy upchac upper body. Czyli wyciskanie na skosie hantlami, pompki na poreczach, wioslowanie sztangielkach w opadzie, podciaganie na drazku podchwytem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1246 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36395
Chodzi głównie o to, że można zrobić krzywdę innym. Takie wymówki, wiecie.. ;p
Macie może jakiś filmik jak to poprawnie wykonywać? Bo youtube szukałem długo i są tylko filmiki z przysiadów ale z lataniem ze sztangą na barkach nie ma ;p

Po prostu z całej siły się wybijać w górę i spadać "miękko" tak?
Przysiady bułgarskie z obciążeniem czy bez? Jeżeli z to żeby był zapas 1-2 repsów? Wszystkie inne ćwiczenia też na takim ciężarze, żeby był zapas 1-2 repsów w ostatniej serii?

Zmieniony przez - staranny w dniu 2012-03-09 16:43:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678


ja osobiscie robie tak, ale sa rozne sposoby. Niektorzy robia plycej, albo robia przerwy miedzy kazdym powtorzeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
to wszystko zalezy od Ciebie, niektorzy moze nie dadza rady zrobic bulgarskich z obciazeniem to robia bez. Wazne zeby bylo te 8 powtorzen. Przy cwiczeniach asystujacych nie trzeba zostawiac 2 powtorzen luzu. Mozna, nie ale nie trzeba. Mozesz np zostawic jedno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie, w jakim celu w ćwiczeniach pomocniczych wykonuje się akurat 8 powtórzeń?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2167
Drogi Sołtysie ;) Robie tuck jumps 5 x 12 ale jakoś czuję, że mi to nie wystarcza. Zacząłem od 10 i dokładam po tygodniu jedno i wcale się przy tym nie męczę. Można dołożyć jeszcze parę powtórzeń?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 735


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 86
zrobisz tak spaldingiem tf1000?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zabieg - Spadek Kondycji Fizycznej... ? ? ?

Następny temat

[szukam] trzy podstawowe ćwiczenia na brzuch

WHEY premium