SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.3

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 243929

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
stopniowe zwiekszanie obciazen, trening do granicy bolu i bedzie dobrze.
oczywiscie za obciazenia i trening na samym poczatku mam na mysli samo unoszenie rak itp...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 804
dobra dzięki za porady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5128
dziś z ciekawości porobiłem sobie pomiary wyskoku ;d
i co dziwo po skręceniu kostki, bez siłowni juz ponad miesiąc, na samej plażówce ( co drugi~trzeci dzień ) wyskok idzie w górę :]
przy wzroście 187 cm i wadze 88kg, zasięg ramion stojąc ~243 dziś doskoczyłem z naskoku siatkarskiego do około ~314cm... zawaliscie się czuję bo wkoncu jest postęp...
waga leci w dół <chce zejść do jakich 85 narazie>, jak skończę matury to ponownie dorzucę siłownie na stałe i liczę że na jesień będzie moc w nogach :]

niby jeszcze nisko skacze w porównaniu z większością was ale jestem zadowolony

Zmieniony przez - bartoszkar w dniu 2012-05-11 13:49:31

Zmieniony przez - bartoszkar w dniu 2012-05-11 13:50:25

z całym szacunkiem ale "kto nie robi nóg ten baba... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
i prawidłowo, bo nic tak nie motywuje jak widzieć efekty swojej pracy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
polecam silke jak najszybciej dorzucic, chociaz raz w tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3060
Witam teraz po jakis 6 tyg wezme 5x100kg w przysiadzie. Teraz mam sprawdzic swoj max ile wezme jednym powtorzeniem a potem jechac zeby razy 5 go wziasc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
nie musisz sprawdzac maksa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
nie trzeba sprawdzac maxa, (tak jak soltys powiedział), wystarczy że znowu będziesz jechał tym samym planem co ostatnie 6tyg (oczywiście trzeba zrobic tydzie regeneracji) ale ciężar podniesiesz o 5kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8818
bartoszkar

Fajnie że są postępy. Warunki są, waga spadnie to i latać będziesz.
Na 3 gierki na plaży masz czas a na 50minut siłowni już nie?
Lepiej się nie odzwyczajać od siłowni, robi się coraz cieplej więc będzie coraz mniej motywacji żeby iść dźwigać kilogramy. Tyle dupeczek na mieście spaceruje w mini, że cały dzień najchętniej bym podziwiał A tu trzeba do pracy na siłownię na trening...

Zmieniony przez - mesjasz19 w dniu 2012-05-11 17:26:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5128
plażówka to przyjemność ;p a siłownia to tak średnio, ale tylko skoncze matury i dorzuce, bo teraz by nie wyrobił z tym wszystkim... a plażówki nie chce odkładać bo sezon idzie i trza formę szykować....

z całym szacunkiem ale "kto nie robi nóg ten baba... "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zabieg - Spadek Kondycji Fizycznej... ? ? ?

Następny temat

[szukam] trzy podstawowe ćwiczenia na brzuch

WHEY premium