SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.3

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 243837

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
siata i kosz jest zaj**i*** ale nie cierpie nogi. jak ktos nie umi w nic grac to gra w noge. biegac. kopac i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
a ja pierdziele i idę jutro na kosza ! Obniżę obręcz na 240 i będe ładował z jednej nogi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
http://www.assecoresovia.pl/pl/rozgrywki/pls/druzyny-pls/go:zawodnik:224/art1-jakub-peszko.html

gral w blazowej;p bylem na treningu ich zobaczyc a na drugi dzien grali z delecta bydgosz jak on ma 346 w ataku;d to ja mam 408cm
no nie powiem....prawie pilka do siatki zapakowal na bocznym koszu...;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 155 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11364
skądś to znam, jeden koleś z mojej szkoły poszedł grać gdzieś do warszawy, i mówił że miał tam przed kontuzją kolana 360 w ataku mając ok 2m, teraz gdy jest praktycznie zdrowy ledwo do obręczy doskakuje, a wątpię że przez kontuzje (coś z łąkotką) stracił "pół metra" jumpa
Ach ci siatkarze i ich zasięg :)

WHAT HURTS MORE,
THE PAIN OF HARD WORK
OR THE PAIN OF REGRET?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
co innego, jeden skok podczas mierzenia, a co innego ileś skoków podczas meczu:) swoją drogą, był filmik Kaziyskiego który doskoczył do 370 z tego co pamiętam, to było podczas meczu gwiazd rosyjskiej ligi bodajże w 2005 roku, ale nie jestem pewien czy to wtedy ;) a argument o antence to fakt, zresztą, nawet widać przy bloku, ile faktycznie skaczą ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
Matizun 379;)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
dzięki Dythican, za poprawienie;) poza tym, zasięg mierzony końcówkami palców, a z tego odejmijmy parę centymetrów, bo atakujesz dłonią, piłkę dostaniesz odchyloną, niżej/wyżej, te pomiary są po to, żeby były i tyle :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
jakie pokraczne nabiegi maja, poza pierwszymi dwoma to jak nie siatkarze...pokraczne naskoki na maksa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
no konkretnie, jakby w ogóle nie umieli skakać, zero techniki, zero nabiegu jakiegokolwiek...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 804
co moge jesc zeby sie kosci szybciej zrastaly????
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zabieg - Spadek Kondycji Fizycznej... ? ? ?

Następny temat

[szukam] trzy podstawowe ćwiczenia na brzuch

WHEY premium