SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.3

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 243846

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
jestes ciezarowcem czy chcesz poprawic wyskok?
na jakim ciezarze robisz przysiady ze nie masz zakwasow? po za tym nie chodzi o zakwasy a uklad nerwowy ktorego przetrenowanie to duzo gorsza sprawa niz zmeczone miesnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20165
Jak pewnie siadasz z 50kg to nie dziwne ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
to jest nasza baza, na tej podstawie mozna dodawac w oddzielne dni plyometryke i upper body.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 123 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3597
pierwszy dzień treningowy:

-podskoki ze sztanga na plecach 30% ciezaru z przysiadu 3x5
-przysiad 5x5 progresja duzy ciezar
-wykroki lub przysiad bulgarski 3 x 8 na noge
-brzuch silowo


drugi dzien treningowy:

-power clean 4x5
-push press 3x8
-martwy ciag 5x5 progresja


to jest wasz trening sprawdzony ?



to pewnie masz ubaw z tym 50kg w przysiadzie :)

ostatnio do 138 kg dochodziłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
dobra, koniec spamu. Jak chcesz mozesz dorzucic sobie w drugi dzien brzuch po treningu, do pierwszego dnia lydki.
Chcesz jeszcze jakas pomoc to pytaj, starczy nabijania sie i przekomarzania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 123 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3597
czyli ten trening wasz wyżej na poniedziałek i mój czwartek ? i sobie łydki dołożyć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5064
No dość sprawdzony jak przed ledwo się zawiesiłem dwiema z naskoku za obręcz to po 5 cyklach piłkę wsadzałem już dwiema... także lekki progres stary ale nie warto trenować skoro się boisz

Tak to sie kreci!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2167
a od jakich ciężarów zaczynaliście? 50% masy ciała będzie ok? A czy progresowanie 5kg co drugi tydzień będzie ok? Niestety nie mam ciężarków o masie 1kg.

Zmieniony przez - steeler w dniu 2012-06-21 15:06:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20165
Sprawdź maksa i zacznij od 50% maksa w pierwszej seri, jak dasz rade to spokojnie co tydzień dokładaj po 5 kg.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zabieg - Spadek Kondycji Fizycznej... ? ? ?

Następny temat

[szukam] trzy podstawowe ćwiczenia na brzuch

WHEY premium