SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.3

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 242737

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Regeneracja CUN czyni cuda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
generalnie....czuje sie zmeczony ostatnio....ale dzisiaj naprawde cwiczylem okrutnie dynamicznie,bardzo agresywnie,szybko dosc w dol...strasznie mocno w gore...szarpalem sztanga przed powtorzeniami.... uwaga. mialem na SOBIE 5 bluz!!! 2 koszulki mozna bylo wyciskac;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1955
Ja dzisiaj zacząłem 4 tydzień i w przysiadach w ostatniej serii 120kg 4 razy. Normalnie co tydzień dokładam 10kg. Pierwszy trening kończyłm na 90kg. W hang clean dzisiaj 50kg a w piątek w MC 80kg. Wyniki wydaje mi się niezłe. Co o tym sądzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
duzo na przysiad(oczywiscie jak dupa do ziemi)...hang clean bez szalu...i strasznie maly martwy ciag;) ale wszystko wypracujesz;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spora dysproporcja MC w stosunku do przysiadu, ale będzie coraz lepiej. A jak z dosiężnym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1955
No to 120kg to moze nie bylo tak bardzo do ziemi ale zawsze cos. No wiem że w hc mało ale jeszcze dopracowuje technike. A co do MC no to ja nigdy tego nie robilem i chce powoli w to wchodzic chociaż na ostatnim treningu był progres 15kg w porównaniu z poprzednim tygodniem. W piątek spróbuje 90 albo 100kg wziąć. Jak w MC pójdzie do góry to i hc będzie łatwiej wchodzil :D Do Ciebie mi jeszcze "troche" brakuje:P:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1955
To moja pierwsza przygoda z siłownią wiec myśle że nie najgorzej. A dosiężnego nie mierzyłem. Może jutro dało by rade ale w sumie po dzisiejszych przysiadach to nie wiem czy to dobry pomysł:P w piątek będe mógł zmierzyć to dam znać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
cwiczyc i tyle!!! zawsze jest zle i zawsze moze byc lepiej;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak złamiesz 445 kg Żubra w przysiadzie to będziesz mógł powiedzieć, że jest dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1955
Hehe no wiadomo że zawsze może być lepiej. Narazie chciałbym zrobić 100cm wyskoku ale oczywiście to mi nie bedzie wystarczało ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zabieg - Spadek Kondycji Fizycznej... ? ? ?

Następny temat

[szukam] trzy podstawowe ćwiczenia na brzuch

WHEY premium