SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.3

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 243758

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Krawiecki https://www.sfd.pl/PRZYSIAD_W_TRÓJBOJU__Prawie_WSZYSTKO_o_._._.-t124143.html moze tu cos bedzie
dzieki chlopaki za gratulacje
bubba95 jesli chcesz cos lzejszego na wyskok z jednej nogi to jednego dnia proponuje dac plyo lunges + przysiad bulgarskie, drugie dnia wstepowanie ze sztanga + martwy ciag na jednej nodze. W obu dniach dodatkowo lydki. Dodatkowo oczywiscie przydaly by sie jakies wieloskoki, sprinty. Ab wheel na brzuch i/lub unoszenie kolan w zwisie na drazku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 25 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1679
Sołtys, dziękuje za pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
ja do konca lutego jeszcze siata:) potem juz koniec:)!

i zaczynam od nowa i szykuje sie juz pod konkurs w rzeszowie;)

poniedzialek silka
sroda dunk sesja
czwartek silka
niedziela plyo;)

dzisiaj sieglem 335 z ta dupa normalnie bomba;)lol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
dobry plan prosty i skuteczny. Ja to czytam czasami plany ukladane przez profesjonalnych trenerow i sie zastanawiam czy oni nie maja pojecia czy jakas cholera jak wrzucaja dla przykladu dunk sesje bezposrednio po silowni...nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
Kocham sport...ale naprawe sie az ciesze ze sie ta siatka konczy:) lubie grac...ale naprawde...mam takie czasy...ze codziennie jestem wykonczony...nie ma sily na silownie....nie ma mocy na skakanie...wszystko boli. jak sobie mysle ze robia niektorzy trenerzy treningi 5xtydzien+ po jednym silownia to na leb upadli. a ciesze ze znowu bede mogl wrocil do takiego cyklu zycia typowo pod budowe wyskoku. bo pamietam z wakacji najlepsze przyrosty wlasnie z tego planu:) choc cwiczylem dzien pod dniu pon i wtorek. a potem schodzily zakwasy...dunk sesja i aswalcik i niedzielne sprinciki i plyo. NIE MOGE SIE JUZ DOCZEKAC CIEPLA... sprintow pod gorke...pustej silowni(sezonowcy znikna). i POMYSLEC ZE JADE JEDNYM PLANEM PRAKTYCZNIE OD MARCA! ze wzlotami i upadkami, kontuzjami. ale ciagle dalej do celu:) a cel jest ambitny...chce wystapic w 7 konkursach wsadow:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
musisz tylko uwazac na kontuzje. Lepiej czasami dac z siebie 80% jak czujesz sie przemeczony niz potem cofac sie miesiac w przyrostach...wiem po sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
wlasnie nie napisalem ze wiekszosc kontuzji to mamy z WLASNEJ GLUPOTY! przynajmniej ja tak mam:) czlowiek chce na sile...a czasem trzeba odpoczac;) to moja guzowatosc,teraz tylek,to wypadniecie dysku... a wszystkiego mozna bylo uniknac:) ale udalo sie nam cos fajnego stworzyc...jeden z najaaktywniejszych tematow na sfd...masa wiedzy o skocznosci,doswiadczeni skoczkowie.... naprawde dobrze ze cos takiego powstalo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
mocny filmik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
filmik niesamowity, gość przekozak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Krawiecki moze pomoze


Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zabieg - Spadek Kondycji Fizycznej... ? ? ?

Następny temat

[szukam] trzy podstawowe ćwiczenia na brzuch

WHEY premium