SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.3

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 242667

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 245
Ok. A jak robiłeś źle wspięcia? Jak jest poprawnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po prostu w pewnym momencie robienia przysiadu wspiąłem się na palce. Pisząc "wspięcie" miałem na myśli przeniesienie ciężaru na przód stopy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
Krzych- ciekawe wzmianki dałeś, poczytalem art. Wodyna- dziwne ze nie nadzialem sie na to wczesniej. interesujace rzeczy tam pisze.

jennings- nie wiem kurcze, potrafi mnie w ciagnu dnia prawie wcale nie bolec, a potrafi zabolec jakis czas ale tylko przy dotyku w sumie, a zaczelo sie od streeta gdzie caly dzien sie gralo- a wiadomo jakie sa turnieje, gracz 10 min- 50 czekasz na kolejny mecz i od tamtej pory jakos mnie trapi, w sumie to 3 tygodnie minely od tamtego czasu i jest coraz lepiej za kazdym razem jednak wyamcanie od środka jakby guzowatości sprawia że ból jest. jade na oboz w poniedzialek, bede z opaska pod kolano cwiczyl, silownie zaczne robic. zobaczymy jak bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 245
Mam jeszcze taki problem, że strasznie strzelają mi biodra podczas chodzenia. Jest to po przysiadach, jak i ćwiczeniach plyometrycznych - skokach itp. Jaka jest przyczyna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może brak rozgrzewki albo nierozruszanie, trudno powiedzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 245
Rozgrzewke mam solidną, rozciąganie też. Wydaje mi się, że to sprawa wzmacniaia mięśni no i naprawy moich wiązadeł dobrą dietą - tak zalecił lekarz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W takim razie lekarz ma rację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 466 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28547
A ja mam takie pytanie co robić, jak na razie dostępu do siłowni nie ma i nie mogę progresować zbytnio, bo chce zakupić gryf trochę obciążenia i coś będzie. Ale to i tak mało, to co robić w takiej sytuacji, bez progresu w pewnym momencie, który dość szybko nadejdzie da się zwiększać wyskok z dwóch nóg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najlepsza opcja na zwiększenie siły nóg w domowym zaciszu to jakaś forma pistoletu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 466 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28547
Spoko, to w trening siłowy, wpleść pistolet?
A po za tym, robić plyometryke?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zabieg - Spadek Kondycji Fizycznej... ? ? ?

Następny temat

[szukam] trzy podstawowe ćwiczenia na brzuch

WHEY premium