SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.3

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 243854

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
tydzien/dwa zdjecie szwow i odrazu na rehabilitacje wal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
rozmawiałem z kumplem który też miał rekonstrukcję parę lat temu, to samo mi polecił, tyle że on sam robił ćwiczenia, nie miał rehabilitanta. Jeździł tylko na spotkania kontrolne co pewien czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ja polecam jednak zainwestowac w rehabilitacje...to nie jest skrecenie kostki. Kolano to duzo wazniejsza sprawa i trudniejsza. Oczywiscie mam na mysli dobra rehabilitacje a nie cwiczenia z babciami na rowerku. Trening czucia glebokiego, powiekszania zakresu ruchu, mobilizacja rzepki...Nie od dzis wiadomo ze rehabilitacja przy tej kontuzji jest wazniejsza od operacji...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
Też uważam że jeżeli rehabilitacja ma być udana w 100% to lepiej by robić to pod okiem kogoś kto się na tym zna a nie samemu, bo tak to tylko krzywdę można sobie zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
przynajmniej na poczatku, do tego 4 miesiaca, bo potem juz wchodzi silka na maksa, bieganie itp takze to we wlasnym zakresie smialo mozna robic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
a Ty soltys, jak długo zajęło Ci by wrócić do swojego jumpa z przed kontuzji?
tak około,
bo wiadomo że każdy organizm jest inny, i innej długości czasu potrzeba:)

Zmieniony przez - Dythican w dniu 2012-03-18 14:34:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ciezko powiedziec, jump to najmniejszy problem w sumie, gorzej bylo z bieganiem i odwracaniem sie np. Wroci ciezar w siadzie, wroci wyskok To jest kwestia dotarcia do pkt w ktorym bedzie juz mogl cwiczyc normalnie i wtedy to moment. To jest dosc indywidualna sprawa, jesli nie bedzie zadnych komplikacji to szybciutko bedzie. Pierwszego wsada zrobilem w 4 miesiacu chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2167
Robię sobie twaróg z koperkiem, papryką, trochę cebulki no ale jednak samo mi to nie wchodzi. Można zjeść z jakimś pieczywkiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
najlepiej z razowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 804
aha no to będę robił ćwiczenia z tego filmiku 2 str. wcześniej
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zabieg - Spadek Kondycji Fizycznej... ? ? ?

Następny temat

[szukam] trzy podstawowe ćwiczenia na brzuch

WHEY premium