SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.3

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 242669

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
to znaczy wziałbym 55 na serie myśle , ale nie wiedzialem ze mam sie zrywać :D , ale jak ma być 100% w ostatniej to 55 bd robił , thx za odpowiedz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
wracam do gry;D dzisiaj na wf w kosza dalem podczas gry plecaka;d
jest dobrze! podczas rozgrzewki tez z kozla jak maselko wkladam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5064
Wróciłem od ortopedy powiedział że mam chorą chrząstkę w kolanie, więzadła i mięśnie są ok. Pytał jak mi się chodzi po schodach. Dostałem tabletki diclo duo i structum, powiedzial mi że regeneracja jej 3 miesiące będzie trwać, jeszcze mam chodzić na rehabilitację na laser, tens i magnetronic (10 zabiegów). No i pytałem jak z ćwiczeniem na siłce powiedział że mogę ćwiczyć śmiało, jeśli chodzi o koszykówkę to unikać ruchów skrętnych kolana, mogę grać ale rekreacyjnie jak narazie więc dobre i to.

Tak to sie kreci!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 981
Witam panowie jaką kreatynę i gainera polecacie? Oczywiście na mase :)

practise

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
Patryk- dziwne trochę, chrząstka nie odbudowuje się tak łatwo i nie sądzę żeby same tabletki mogły jej pomóc, siłownia nie do końca uważam czy jest wskazana, jeżeli nie boli to ok, stopniowo, ale koksując nogi na siłowni zużywa się ta chrząstka, na jakiej podstawie wogole on to stwierdził? robiłeś usg lub rezonans?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
typowa odpowiedz typowego ortopedy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5064
Nie robił usg ani rezonansu, badał mi ruchomość zginał to kolano i zauważył że coś przeskakuje i mówi że chrząstke mam chorą...

Tak to sie kreci!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Czesław nie ten dział tu się kieruj https://www.sfd.pl/suplementy/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
chrząstka to jakiś odłam w końcu chondromalacji, a to wyleczyć można specjalistycznymi ćwiczeniami, siłownia raczej zalecana nie powinna być, tak mi się wydaje. Dziwna diagnoza trochę, bo kręcąc kolanem to można wg mnie conajwyżej naderwania więzadeł lub coś z łękotkami określić ale i tak jest to na 'oko'. Dopiero artroskop pewnie pokazuje najlepiej ubytki. Może ma rację, oby tak było bo diagnoza brzmi optymistycznie tak jak napisałeś, ale nie byłbym pewien do końca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5064
No wiesz wtedy mi w sumie coś przeskoczyło w kolanie... sam nie wiem co mam myśleć w końcu to ortopeda ma być specjalistą a nie my, jak dla mnie dziwne trochę to no ale zastosuję się do tego co powiedział jak narazie

Tak to sie kreci!!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zabieg - Spadek Kondycji Fizycznej... ? ? ?

Następny temat

[szukam] trzy podstawowe ćwiczenia na brzuch

WHEY premium