SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.3

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 243739

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
jak znowu;p
wygiela mi sie na tak jak na tym filmiku.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
No d**** normalnie... sorka za wyrażenie, ale po trylu kontuzjach kostek powinien choć minimum zabezpieczenia zastosować... jak boisko się nie nadaje, to albo rezygnuje się ze skakania na tym obiekcie, albo miotła w dłoń i szuramy asfalt...

Wracaj chłopie do zdrowia bo Cię odwiedzę i Ci z chorej nogi przypierdziele :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8818
Niemiłe wspomnienia mi ten filmik przypomniał, aż się w brzuchu miękko robi

Wewnętrznego skręcenia nigdy nie miałem ale znaomy miał, on tak nieszczęśliwie skręcił że noga była wygięta pod kątem 70%, wszystkie wiązadła poszły. Na turnieju jak to zwykle bywa obsługa medyczna w postaci jednej pani która wie jak przykleić plaster a nie jak zająć się poważną kontuzją. Po 10minutach noga zaczęła sinieć i lekarka nie wiedziała co robić więc tylko patrzyła jak kumpel cierpi. Po 45minutach przyjechała karetka i od razu na sale operacyjną. Po 6 miesiącach wrócił do skakania.
U ciebie coś poważnego ? Czy lekki uraz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
Mnie napisał że może chodzić, biegać, skakać ale nie na maka, także torebka i więzadła w porządku... ale lepiej i tak się upewnić i iść do lekarza. Ma wielkiego siniaka i odczuwa ból... Szkoda że go głowa nie boli, bo tak się urządzić...

Zmieniony przez - Dythican w dniu 2012-04-14 13:21:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
glowa mnie akurat boli:D
ale lajtowo dam rade w pare dni byc w 100% sprawny mysle;)
wkoncu miesiac do 1go konkursu;p


male pytanie co do rzociagania kostki.
rozciagac ja w dwoch kierunkach?
http://media.tumblr.com/tumblr_lqm2skhop91qe0s4u.gif

dorsiflexia czy plantarflexia rozciagniecie ma wiekszy wplyw na skoka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8818
Nie no jak tak to wygląda to nie ma czym się przejmować , chociaż odpoczynek wskazany...
Jak byłem w wieku kadeta to na turnieju w półfinale tak niefortunnie stanąłem, że podkręciłem kostkę podczas rozegrania. Mecz dokończyłem a w szatni od razu szybka kuracja bengay-em, Kumpel mi dał swój stabilizator i jakoś dokończyłem turniej drugim miejscu. Taki byłem ambitny, że nawet trenerowi nie powiedziałem bo skończyło by się to spędzeniem reszty turnieju na ławce z nogą w lodzie. Teraz żałuje bo było to moje pierwsze skręcenie których potem było coraz więcej... Także odpoczywaj krwiaka schładzaj lodem i nie ryzykuj chociaż kilka dni...

Rozciąganie w obie strony powinno mieć pozytywny wpływ na skoczność. W końcu im większa mobilność w stawie tym lepiej. Nie znam się na anatomii ale tak mi się wydaje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8818
Każde zestaw ćwiczeń rehabilitacyjnych po urazie stawu skokowego zawiera takie rozciąganie więc korzyści w tego na pewno są.
Za słaba jakość żeby czegokolwiek się tam dopatrzeć

BTW. w lewej nodze przy rozciąganiu mam o ok 0,5 cm mniejszy zakres ruchu, masakra

Zmieniony przez - mesjasz19 w dniu 2012-04-14 14:05:04

Zmieniony przez - mesjasz19 w dniu 2012-04-14 14:05:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
jak podciagne palce ku gorze to minimalnie przekrocze tylko 90 stopni;p minimalnie a na jutub jest masa cwiczenie na to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 698
mi pomogło to :

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zabieg - Spadek Kondycji Fizycznej... ? ? ?

Następny temat

[szukam] trzy podstawowe ćwiczenia na brzuch

WHEY premium