SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.3

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 243499

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
od ponad roku mamy piekna nowa hale u nas w miasteczku:) silownia za free;p nowiutki sprzet. generalnie ciezaru juz wiecej nie ma;p wiec na ostatnio serie boxa zbieram wszystko z silowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
hahaha :D najs :P a ja musze stojaczek zrobić pod sztange, bo ostatnio jak chcialem 70 wziąć to niby udzwignąłem ale nad głową i na plecy nie zarzuciłym, a mysle ze zrobiłbym to na przysiad ... wiesz ocb :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
A Ty Hadzbe ile wgl lat masz, i ile ćwiczysz juz ogolnie na siłce ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
rocznik 89:)a cwicze juz dlugo:) z krotszymi lub nawet letnimi przerwami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2167
Sołtys wrzucał tu kiedyś film z yt z fajnymi ćwiczonkami na brzuch. Jak możesz Sołtys, to wrzuć je raz jeszcze tutaj ;)

Zmieniony przez - steeler w dniu 2012-04-02 22:32:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5128




a ja mam jeszcze takie zapytanie, bo mój wyskok z naskoku siatkarskiego i w normalnym skoku z miejsca różni się max 3 cm na korzyść naskoku, to znaczy że muszę pracować nad dynamiką?
narazie przy 90kg wagi biorę 120kg w pełnym przysiadzie, tyko jest problem bo nie mam już na razie dostępu do siłowni, więc zostaje mi teraz tyko plyo na świeżym powietrzu...

Zmieniony przez - bartoszkar w dniu 2012-04-02 22:57:04

z całym szacunkiem ale "kto nie robi nóg ten baba... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4273
bartoszkar przy takim wyniku w siadzie, ile skaczesz w gore ? ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8818
Taka masa i tylko 120 w siadzie ? :) Opindalałeś się

U mnie odwrotnie, między dosiężnym a z nabiegu mam ok 16cm różnicy
Teraz mam w planach coś zrobić żeby poprawić skoka z miejsca bo od maja jak już się konkretnie ciepło zrobi przenoszę się na piasek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5128
z 310 łapię z naskoku, ale przy wzroście 187, więc słabiutko.
ano zima była ;p to troche przybyło na wadzę ... ale juz leci w dół

o a piasek też sie oczywiście pojawi :] plany już były żeby na tym weekendzie co był zacząc sezon to sie pogoda zwaliła ;/

Zmieniony przez - bartoszkar w dniu 2012-04-03 07:45:23

z całym szacunkiem ale "kto nie robi nóg ten baba... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 171 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5488
Jesli bierze 120kg na serie , np 6-8powt, to uwazam ze to naprawde dobry wynik, nawet przy masie 90kg, chyba ze wszyscy tutaj biora srednio 150 w serii przy wadze 80kg, to przepraszam.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zabieg - Spadek Kondycji Fizycznej... ? ? ?

Następny temat

[szukam] trzy podstawowe ćwiczenia na brzuch

WHEY premium