SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.3

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 243759

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
Patryk- silikonowa mówisz jest ta rurka czyli w miare taka mająca taki elastyczny materiał dopasowywujący się do kolana?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Blacoov - wydaje mi się, że to dobry objaw, bo głównie powinny pracować dwójki, doopa i prostowniki. A jeżeli czujesz, że 30 kg to mało, to jest to znak, że technika się rozwija
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2167
W czwartek mam zawody w siatę i mam pewien problem, bo kompletnie nie radzę sobie ze stresem :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
stres zanika po pewnym czasie, im więcej grasz, tym mniej stresu.. możesz też dorzucić magnez, posłuchaj ulubionej muzyki przed meczem, rozluźnij się, nie grasz o mistrzostwo świata, chyba?;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Uświadom sobie, co się stanie, gdy zawalisz. Dojdziesz do wniosku, że to nie takie straszne, najwyżej na ławie siądziesz. Spróbuj oswoić strach. Ja też mam słabą psychikę, ale pomału już z tego wychodzę. Moja recepta: oprócz tego, co napisałem, mocno się podbuduj, pogadaj z trenerem, jeżeli warto. I już podczas meczu spróbuj nakręcić się dobrymi atakami. A w dłuższej perspektywie - graj jak najwięcej meczów o stawkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5064
Mav idealnie leży nie przesuwa się na boki, ja jestem zadowolony mam już 2 taką samą opaskę bo poprzednia się zużyła

Tak to sie kreci!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2167
Krzyh, gram na libero :p to prawda, że stres zanika po pewnym czasie, ale najgorsze jest dla mnie pierwsze kilka minut. Zobaczymy jak to będzie, postaram się rozluźnić i jestem dobrej myśli. Trzymajcie kciuki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A to mało razy libero zdobywali punkty "dyszlem"? . A na serio - pierwsze minuty przetrzymasz i będzie git.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2167
Trzeba ćwiczyć ten wyskok, to przejdę na atak i będę w niebie :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jaki masz wzrost? I zasięg? I grasz teraz w kadetach, czy amatorsko?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zabieg - Spadek Kondycji Fizycznej... ? ? ?

Następny temat

[szukam] trzy podstawowe ćwiczenia na brzuch

WHEY premium