SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.3

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 243753

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sołtys, może masz jakieś niedobory soli mineralnych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
jezeli jakis czas juz jedziesz na duzych ciezarach, obciazenie treningowe duze, to warto teraz w offseason zrobic troche wypoczynku aktywnego, tzn cwiczenia niezwiazane z koszem, badz wzmacnianie, taśmy itp, delikatne granie, bez maksa skakania, biegania i siłowni, Twoj organizm przy takich ciezarach najwrazniej sie przegrzewa i potrzeba regeneracji, wyleczyc mikrourazy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
kiedys juz mialem wrzucic wsad z miejsca:) jakis tam sie nagral
moze nie jakas super wysoka proba no ale jest:)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciekawe, czy jakaś relacja z tego streetballu będzie w mediach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
jezeli mowisz o tym z gortaatem to bedzie bo to eliminacje mistrzostw polski 3x3:) wiec pasuje mi wygrac i az do finalu w poznaniu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4273
Wracając jeszcze do kurka (nie przegladalem forum z tydzien, zaliczenia...) shaman sie zasmial ze bierze 50kg w siadzie, ja po pierwszym cyklu, ktory trwal 6 tyg zrobilem przysiad z 40 kg do 72 i po 6 tyg wale dwoma z naskoku, z kozla, albo dwoma od dechy, teraz jade drugi cykl jestem w trakcie 3 tyg i juz wzial 72kg, progres jest strasznie widoczny, i ten program jest swietny, bo teraz z dokroku jedna reka moga wsadzic ;d tyle ode mnie ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W której serii bierzesz 72 kg? Co do planu - 5x5 to jeden z bardziej podstawowych sposobów na budowanie siły, więc nie ma się co dziwić, że daje aż tak dobre efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
ja w jesieni zapodam pewnie trening smolowa;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostro Rozstajesz się wtedy z plyo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
wtedy z wszystkim sie rozstane zapewne zeby to wytrzymac;p
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zabieg - Spadek Kondycji Fizycznej... ? ? ?

Następny temat

[szukam] trzy podstawowe ćwiczenia na brzuch

WHEY premium