SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podciąganie na drążku - trening Armstronga

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 592054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 530 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
Dzieki za rozpiske. Ja też pomine pompeczki z rańca raczej. Jak mi sie zechce to od poniedziałku zaczynam śmigać a jak nie to od września
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 122
Ćwicze armstronga z 2 może 2,5 miesiąca, efekty są poztywne, odciągałem się z 4 razy maxymalnie teraz max to około 15 podciągnieć, a trening 3 i 4 to 9 razy po 9 powtórzeń więc jest nieźle i polecam wszystkim ten trening... Natmosiat nie pisze tu, żeby sie ochwalić rezultatami tylko mam prośbę o pomoc. Mianowicie przyszła jesień i czas zapisac się na siłownie, bo na dworzu juz coraz mniej przyejmne staje się ćwiczenie na drążku i chciałbym sie dowiedzieć czy moge łączyć plan Armostronga z innymi standartowymi ćwiczeniami na siłowni na każdą partię. Chodziłbym 5 razy w tygodniu, trening zaczynał od drążka jak przez ostatnie miesiące, a potem zaczynał normalne ćwiczenia na poszczególne partie, oczywiście każdego dnia inna partia... Co o tym sądzicie? Może lepiej ćwiczyć bez drązka wtedy będzie więcej siły na standartowe ćwiczenia i przyrost będzie lepszy? Sam nie wiem... Ktoś może fachowo coś podpowie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 327 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43435
Wszystko zależy od tego co chcesz osiągnąc, mimo tego że podciąganie + pompki są bardzo wszechstronnymi ćwiczeniami uważam,że więcej da Ci ćwiczenie na siłowni.
Jeśli chcesz ćwiczyć zarówno na drążku treningiem Armstronga jak i na siłce to wg mnie Twój organizm tego nie wytrzyma.
Musisz wybrać,siłka czy trening Arm.jak pisałem najpierw odpowiedz sobie jakie masz priorytety,chociaż równie dobrze jak nie chcesz zrezygnować z podciągania to nie rezygnuj a po prostu ćwicz na siłowni z wplecionymi jakimiś tam seriami na plecy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 122
Dzieki za odp. Proszę o dalsze opinie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1071
ok, od jutra zacznę ten program, ale mam pytanie. Czy on coś w ogóle da? jezeli mój standardowy trening (rozciaganie, walki, biegi, [siłka x 3w tyg]), trwają dziennie 3-4h? Nie zrezygnuję z nich za Chiny. Fakt pompek i drążka w ogóle nei mam w swoich treningach.
Czy taki trening Amstronga da coś przy nie zrezygnowaniu z normalnego treningu? I pytanie rano pompki, OK. a drążek w takim arzie ok 22:00? (bo od 16:00 i rano w weekend od 10:00 to mam 'swoje' treningi.
I jeszcze jedno :) Ile raz y Amstrong sie podciągnał max?

Trening zawsze i wszędzie, również o 03:00 w nocy, o 16:00 w Wigilię, czy o 22:00 w Nowy Rok..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1071
czyli 3 seria polega na:
np. robię 3 podciągniecia za każdym razem???
A 4 dnia? np. max 9 serii po 3 powtórzenia za każdym razem?
tak samo?
ewentualnie za 2-3 tyg. zwiększam ilosć podciągnięć do np. 4 razy przy każdym ćwiczeniu?

Trening zawsze i wszędzie, również o 03:00 w nocy, o 16:00 w Wigilię, czy o 22:00 w Nowy Rok..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1244
Ilość podciągnięć w serii dnia trzeciego i czwartego według tego planu musi być jednakowa. Czyli jak dnia trzeciego robisz 3 powtórzenia na serię to dnia czwartego tak samo. Jeśli chodzi o dzień czwarty to robisz tyle serii ile dasz rade - jeśli zrobisz więcej niż 9 serii to powinieneś już w następnym tygodniu zwiększyć ilość powtórzeń w serii - tak jest napisane w oryginalnym tekście opisującym trening Armstronga (w tłumaczeniu w pierwszym poście tego tematu jest błąd w tłumaczeniu dla dnia czwartego bo na dziewięciu seriach nie powinno się zaprzestawać tylko jechać dalej aż się nie spali pełnej serii) .

Zmieniony przez - phantomcow w dniu 2009-10-13 22:59:51

Zmieniony przez - phantomcow w dniu 2009-10-13 23:01:26

<^^>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 563
a jaka dieta do tego? mozna jesc odzywki?

najlepiej robic te serie na najszerszym chwycie?
wtedy najbardziej pojdzie w sile?



Zmieniony przez - Drill94 w dniu 2009-10-19 16:08:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 563
a dobrze jest po kazdym treningu wypic jogurt do picia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 327 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43435
Zaszkodzić nie zaszkodzi,ale lepiej zjadłbyś coś pożywnego np. ryż z kurczakiem czy coś w ten deseń.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hst i problemy

Następny temat

Plan treningowy do ocen. (szczególnie zależy mi na ocenie MawashiegoxD)

WHEY premium