SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Służba przygotowawcza, testy psychologiczne do wojska.

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 1369744

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 679 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66835
buty wydaje magazyn mundurowy nie WKU
nie będzie problemu pozatym mierzysz przed odebraniem
1

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 172
Wiem, że nie WKU :D Podałem zły rozmiar w WKU tuż przed rozpoczęciem testu psychologicznego, resztę wymiarów zmierzyli, a nr buta, wzrost itd. pytali bez mierzenia. Dlatego myślałem, że może to jest przygotowywane dla każdego na tej podstawie i żebym potem nie miał problemu z wymianą na inny rozmiar. Ale jeśli i tak mierzy się na miejscu, to nie ma problemu, dzięki!


Zmieniony przez - zmutowany_dzik w dniu 2017-04-01 12:55:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 253
A jakoś specjalnie sie ubrać na tę rozmowę, czy wystarczą dzinsy i polowka ?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7
Witam, jestem z podkarpacia dostalem sie na SP do jednostki w Inowroclawiu , czy moglby mi ktos powiedziec cos o tej jednostce? Byl tam ktos? Jakies wrazenia? Albo ma kogos co tam byl ? Z gory wielkie dzieki za odp !!!!:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć, byłam dzisiaj w pracowni psychologicznej - brak przeciwwskazań. Dzwoniłam do WKU poinformować ich, że zjawię się z papierkiem, powiedzieli mi, że jestem wpisana do CSAiU w Toruniu. Tradycyjne pytanie - jakieś opinie? Jedzie ktoś z Warszawy w maju? Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 427
Witam , odebrałem dziś papierek z powołaniem na maj . I dostałem się do Zegrza , mam kilka pytań odnośnie tego : Czy ktoś tam był i jak tam jest ? i szczerze jest to łącznościówka i informatyka , a wolałbym większość oprócz tego.. jednakże wysłali mnie tam ( zgodnie z zawodem) i tu pytanie czy jeśli dostałbym się dalej na zawodowego to specjalizacja , będzie mieć jakiś wpływ na jednostkę ? Jakie są tam specjalizacje może ktoś wie ? I czy będę mógł zmienić np na artylerie w przyszłości ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 21 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 444
Tomek021
Witam , odebrałem dziś papierek z powołaniem na maj . I dostałem się do Zegrza , mam kilka pytań odnośnie tego : Czy ktoś tam był i jak tam jest ? i szczerze jest to łącznościówka i informatyka , a wolałbym większość oprócz tego.. jednakże wysłali mnie tam ( zgodnie z zawodem) i tu pytanie czy jeśli dostałbym się dalej na zawodowego to specjalizacja , będzie mieć jakiś wpływ na jednostkę ? Jakie są tam specjalizacje może ktoś wie ? I czy będę mógł zmienić np na artylerie w przyszłości ?

Powiedz kolego lepiej o co pytali Cię na tej rozmowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 427
Popek1983
Tomek021
Witam , odebrałem dziś papierek z powołaniem na maj . I dostałem się do Zegrza , mam kilka pytań odnośnie tego : Czy ktoś tam był i jak tam jest ? i szczerze jest to łącznościówka i informatyka , a wolałbym większość oprócz tego.. jednakże wysłali mnie tam ( zgodnie z zawodem) i tu pytanie czy jeśli dostałbym się dalej na zawodowego to specjalizacja , będzie mieć jakiś wpływ na jednostkę ? Jakie są tam specjalizacje może ktoś wie ? I czy będę mógł zmienić np na artylerie w przyszłości ?

Powiedz kolego lepiej o co pytali Cię na tej rozmowie
Jeśli chodzi o dziś , to nie było zbytnio rozmowy . wypisanie powołania i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 102
[help] Panowie może mi ktoś coś troszkę więcej powiedzieć na temat tych jednostek w Gdyni, Słupsku, Ustce ? Wiem że to marynarka wojenna, ale jak wyglada tam SP? Normalnie jak w każdej innej jednostce czy typowo marynarskie rzeczy? Był ktoś z was tam??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 213
Centrum Wojsk lądowych w Poznaniu, jakieś opinie ?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia z: Puchar Polski Sumo 28.09. 2013 r. Warszawa

Następny temat

Poszukujemy trenera okolice między Krk a Kato.

WHEY premium