SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po silowni... Rozmowy przy gainerku

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1583881

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Dobrze masa po tym idzie

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Juz wrocilem wreszcie zaraz bede jeszcze musial cos zjesc bo od rana to prawie nic nie zjedlem kreta dziala juz na mnie z 37,5cm skoczylo mi na 38cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2734 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46343
kojot , u mnie kupione suple zawsze super działają
wie ktos ile to jest ml 3 lyzki oliwy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
YANAS miales mi powiedziec ile trzeba brac tej kretki bo ta lyzka jaks dziwna i nie wiem po ile biore caly czas czubata ale cos mi sie zdje ze nei jest tyle co trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
sprawdz posty domera on kiedys chyba przeliczal lyzki na litry gramy i mililitry, uncje, deka, kilo i inne takie

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
zalezy jakie jak male to chyba 15ml a duze to 45ml
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Mala lyzka lekko czubata to 5 gram duza 15 ale to na gramy, tak mi keidys cichy tlumaczyl jak pierwsza kreatyne kupowalem u niego

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5004 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 168412
Przecież miarki po odzywach są w mililitrach jak tak zawsze odmierzam oliwe A co do siłki to "sala terapii grupowej" okazała się być skupiskiem niepełnosprawnych i znajduje sie tam UWAGA materac i drabinka
Już myślałem ze nie poćwicze ale kumpel zadzwonił ze moge do niego wpaść i trening klatki i barków zrobiony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Domis no wlasnie w tym klopot ze sa w milimitrach i nei wiem jak na gramy to odmiezyc ta krete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
zwykla lyzka lekko czupata tak aod herbaty lyzeczla 5gram do kretki idealnie

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIGOREKSJA CZYLI ANOREKSJA PO MĘSKU

Następny temat

Polska - Holandia

WHEY premium