SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Łukasz , mocne te powyższe filmiki.
Michał , również jest mocny, fajnie że wrócił do sportu.

A tu próba Szymona z Bigoraju - bardzo ładne doprosty rąk, lecz jednak przekraczał trochę czas no i rzucał na koniec bioderkami.




Zmieniony przez - konik506 w dniu 2014-04-01 21:07:37

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mocny jest ten Szymon,ale mam dokładnie takie same uwagi do tego wykonania.Pisze że chce zabrać się za w-7,ale to jest już bankowo nierealne...Obecnie w Polsce,to może nasz Mistrz z Radzynia dałby radę to poprawnie wykonać:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1184
eee tam raptem 27 powtórzeń więcej... :D ale wytrzymałość dobra nawet i na tym w-6

no pain, no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Tutaj Maxim,to też raczej sztywny chłopak :) Kto chętny pobić ten wynik?



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
lukix
Pięknie wykonane dipy.
We Wrocławiu wszyscy będą musieli tak robić bo inaczej nie zaliczą ruchu A puchary czekają do V miejsca włącznie.
Z naszej strony wstawimy w krótce filmiki jeszcze został mi start w najbliższą niedzielę na Mistrzostwach Polski Nauczycieli w WW i zajmę się tematem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Wycwiel-też mi się bardzo podoba wykonanie Michała-a w podciąganiu do którego miejsca planujesz puchary?-bo nie wiem czy robić miejsce na regale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
O widzę koledzy z Sochaczewa mocno atakują. Super dipy teraz tylko wytrzymałość robić razy trzy i wygrana gwarantowana. Lukix ja to się boję zaczynać trenować te dipy jak takie konie we Wrocławiu będą. Pozdrowienia dla Michała mam nadzieję że na następnych zawodach już pokarzemy SIŁĘ na podium.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Łukasz-też się zastanawiam jak zaprezentują się spece od WW,no i Poznaniacy jak się pojawią to mogą być bardzo mocni.Jednak wyniki w przedziale 60-70 to raczej nierealne przy takim wykonaniu,ale 40-50,to już pewnie tak :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
W podciąganiu do VI -mimo wszystko uważam to za trudniejsze ćwiczenie .No i drużynówka - 2 zawodników to trzeba też 2 puchary .A puchar dla"uniwersalnego zawodnika"nie interesuje Ciebie? Ten będzie najokazalszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Troche wątpię w te 50 powtórzeń ale życzę wszystkim takiego wyniku.Wątpię bo sędzia /trener gimnastyki sportowej/wyczai każdą niedoróbkę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie :Konkurs: Muscle Foto-pamiatka z lata

Następny temat

Co myslicie o tego rodzaju treningu?

WHEY premium